Sklep internetowy Fonex, Zabezpieczenia, Systemy alarmowe, Telewizja przemysłowa, Domofony

801 525 111

34 3 525 111

Koszyk zakupowy - Przejdź dalej
  Bezprzewodowy manipulator INT-KWRL, zestaw VERSA Plus-TSG oraz inne nowości w ofercie SATEL

  Bezprzewodowy manipulator INT-KWRL, zestaw VERSA Plus-TSG oraz inne nowości w ofercie SATEL

  Podczas ubiegłorocznych targów Securex, zaprezentowana została bezprzewodowa klawiatura, przeznaczona do obsługi systemów alarmowych z rodziny INTEGRA o symbolu INT-KWRL. W dniu dzisiejszym wraz z publikacją nowego cennika, oficjalnie została wprowadzona do sprzedaży. Podobnie jak INT-KLFR (jej przewodowy odpowiednik), nowy manipulator występuje w obudowie w trzech wersjach kolorystycznych: INT-KWRL-BSB, kolor czarny INT-KWRL-SSW, kolor srebrny INT-KWRL-WSW, kolor biały  
  Data utworzenia: 2017-09-01
  BCS NVR

  Rejestratory IP drugiej generacji marki BCS z obsługą wysokiej rozdzielczości 4K 8.0 Megapikseli

  Firma BCS zadecydowała o wypuszczeniu drugiej generacji rejestratorów pracujących w systemie IP. Nowe modele umożliwiają większą rozdzielczość nagrywania od poprzedników wynoszącą 3840 x 2160 px (8.0 MPx - rozdzielczość 4K). Nad niezawodną pracą urządzeń czuwa wysokowydajny procesor Quad-core z funkcją PENTAPLEX. Szeroka oferta marki BCS zezwala na wybór rejestratora ze względu na ilość obsługiwanych kamer, ilość obsługiwanych dysków twardych oraz rodzaju obudowy - pełnej lub SMART. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi nowościami produktowymi.    
  Data utworzenia: 2017-07-31
  WD PURPLE PURZ

  Dyski twarde Western Digital z serii PURZ. Większe możliwości i jeszcze lepsza optymalizacja pracy

  Nowa seria dysków twardych trafia do sprzedaży w sklepie Fonex. Urządzenia marki Western Digital, oznaczone symbolem PURZ, oferowane są w 6 wersjach pojemnościowych: 1 TB, 2 TB, 3 TB, 4 TB, 6 TB oraz 8 TB. W porównaniu do dotychczas oferowanych dysków serii PURX, etapowo zastępowanych, modele PURZ mogą zostać wykorzystane w większych, bardziej wymagających instalacjach monitoringu CCTV.
  Data utworzenia: 2017-07-20
  MINI Note Plus

  Zestawy wideodomofonowe MINI Note+ firmy URMET z możliwością rozbudowy o bramkę IP

  Już od kilku dni można kupić w sklepie nowe zestawy wideodomofonowe od firmy Urmet. Wymienić można dwa rodzaje systemów - jednorodzinny oraz dwurodzinny, które pracują pod instalacją składającą się z dwóch żył. Poza podstawowym asortymentem, można rozszerzyć funkcjonalność i możliwości systemu, np. o dodatkowe monitory, moduł komunikacyjny IP czy resztę peryferii w postaci obudów i zasilacza.
  Data utworzenia: 2017-07-11
  Firma Roger udostępnia użytkownikom nową wersję systemu kontroli dostępu RACS 5.2

  Firma Roger udostępnia użytkownikom nową wersję systemu kontroli dostępu RACS 5.2

  System RACS 5 to pełna gama zintegrowanych ze sobą urządzeń, które przy zastosowaniu odpowiedniego oprogramowania realizują funkcję fizyczną kontroli dostępu, automatyki budynkowej oraz systemu alarmowego w budynkach. Jest to przede wszystkim wysoce skalowalny system, co umożliwia zastosowanie go w najmniej złożonych instalacjach (najprostsze powstałe z jednego przejścia), a także w tych najbardziej złożonych (stadiony, hotele).
  Data utworzenia: 2017-06-29
  Nowe niższe ceny urządzeń systemów telewizji przemysłowej BCS - aktualizacja cenników

  Nowe niższe ceny urządzeń systemów telewizji przemysłowej BCS - aktualizacja cenników

  Wszystkich naszych klientów z pewnością ucieszy informacja, że popularny producent systemów telewizji przemysłowej, firma BCS obniżyła ceny kilku serii swoich urządzeń. Zmiany dotyczą systemów tradycyjnych: HD-CVI, HD-TVI, AHD, CVBS oraz urządzeń serii BCS LINE.
  Data utworzenia: 2017-06-21
  Cyfrowy system domofonowy OPTIMA 255 firmy Elfon. Wersja v3 - nowa funkcjonalność

  Cyfrowy system domofonowy OPTIMA 255 firmy Elfon. Wersja v3 - nowa funkcjonalność

  Polski producent cyfrowych systemów domofonowych, firma Elfon stale rozwija swoje produkty, pojawiają się również nowości. W aktualnym cenniku z 8 czerwca br. pojawił się moduł komunikacyjny ze zintegrowanym przełącznikiem video OP-H4+VP4v3 w jednej obudowie. Zarówno moduł komunikacyjny jak i przełącznik występują aktualnie w wersji v3.
  Data utworzenia: 2017-06-12
  Mobilny zestaw bezprzewodowego monitoringu iCAM-MobileHD marki CAMSAT już w ofercie

  Mobilny zestaw bezprzewodowego monitoringu iCAM-MobileHD marki CAMSAT już w ofercie

  iCAM-MobileHD to mobilny zestaw monitoringu składający się z bezprzewodowej kamery IP, wewnętrznego zasilania oraz wbudowanego rejestratora nagrań video. Urządzenie nie wymaga skomplikowanej konfiguracji ani instalacji, co pozwala skrócić do minimum czas i poziom trudności przygotowania do pracy takiego systemu. Firma CAMSAT przygotowała 4 zestawy takiego monitoringu oraz inne akcesoria kompatybilne z serią iCAM.
  Data utworzenia: 2017-06-07
  Renomowany producent osprzętu oraz sygnalizatorów do systemów p.poż. aktualizuje ceny swoich produktów

  Renomowany producent osprzętu oraz sygnalizatorów do systemów p.poż. aktualizuje ceny swoich produktów

  5 czerwca br. zaczął obowiązywać nowy cennik produktów W2. Firma W2 to renomowany producent: sygnalizatorów do systemów sygnalizacji pożaru i sygnalizacji włamania, kolumn sygnalizacyjnych, sygnalizatorów oraz innych produktów do automatyki jak również osprzętu instalacyjnego. 
  Data utworzenia: 2017-06-05
  SATEL, producent systemów sygnalizacji włamania i napadu - aktualizacja cennika

  SATEL, producent systemów sygnalizacji włamania i napadu - aktualizacja cennika

  Informujemy, że od dnia dzisiejszego obowiązuje nowy cennik produktów SSWIN firmy SATEL. Ceny urządzeń w naszym sklepie internetowym już zostały zaktualizowane. Potaniały moduły komunikacyjne GSM/GPRS, centrale alarmowe VERSA Plus i VERSA IP oraz konwerter światłowodowy danych INT-FI.
  Data utworzenia: 2017-06-01
  BCS POINT

  Nowa linia kamer kopułowych BCS POINT z promiennikiem podczerwieni o zasięgu do 15 metrów

  BCS Point wprowadził do swojej oferty 7 kolejnych modeli kamer CCTV, z czego dwie otwierają nową linię urządzeń kopułkowych. Wyróżniają się one smukłą obudową, promiennikiem podczerwieni z zasięgiem do 15 metrów oraz funkcjami inteligentnymi: detekcją twarzy, zliczaniem ludzi, wykryciem intruza czy przekroczenia linii.
  Data utworzenia: 2017-05-22
  Nowa bezprzewodowa centrala alarmowa WP8010 DSC pracująca w technologii PowerG

  Nowa bezprzewodowa centrala alarmowa WP8010 DSC pracująca w technologii PowerG

  Centrala alarmowa WP8010 to kompaktowe urządzenie, stanowiące podstawę nowego, bezprzewodowego systemu alarmowego zaprezentowanego przez firmę DSC. Centrala wykorzystuje innowacyjne możliwości dwukierunkowej komunikacji bezprzewodowej bazującej na unikatowej technologii PowerG.
  Data utworzenia: 2017-05-18
  BCS Manager 1.3 - Najnowsza wersja aplikacji do zarządzania produktami marki BCS

  BCS Manager 1.3 - Najnowsza wersja aplikacji do zarządzania produktami marki BCS

  Aplikacja BCS Manager przeznaczona jest do zarządzania i obsługi urządzeń firmy BCS. Współpracuje z produktami serii BCS Point oraz BCS Line. Aktualnie dostępne jest nowa wersja BCS Manager v1.3, w której producent poprawił stabilność jej działania.
  Data utworzenia: 2017-05-12
  HIKVISION

  Nowości produktowe HIKVISION w technologii Black Glass - kamery kopułkowe i tubowe

  Oferta sklepu Fonex została poszerzona o 6 zapowiedzi - kamer marki HIKVISION z serii Dark Fighter. Urządzenia cechują się wysokiej jakości przetwornikiem i rozdzielczością, w zależności od modelu, 2.0 lub 3.0 Megapiksele i występują w wersji kopułkowej oraz tubowej. Posiadają bogate funkcje analityczne, a także promiennik podczerwieni z zasięgiem nawet do 50 metrów.
  Data utworzenia: 2017-05-11
  OptimaGSM Ropam Centrala alarmowa z funkcją automatyki

  Ropam - Zestaw promocyjny, centrala alarmowa OptimaGSM w komplecie z manipulatorem i anteną

  Centrala alarmowa OptimaGSM-PS firmy Ropam z funkcją automatyki budynkowej jest teraz dostępna w komplecie z dotykowym, natynkowym manipulatorem TPR-4W (lub TPR-4B) oraz anteną AT-GSM-MINI. Promocja obowiązuje do końca roku lub do wyczerpania stanów magazynowych.
  Data utworzenia: 2017-05-05