Twoja przeglądarka nie obsługuje JaaScript. Włącz, aby mogła poprawnie funkcjonować.

Współpraca B2B

Nieprzerwanie od 1994 roku działamy na rynku technologii związanych z elektronicznymi systemami bezpieczeństwa. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wielu cenionych w branży producentów. Nasza oferta dotyczy między innymi: telewizji przemysłowej, alarmów, domofonów, wideodomofonów, kontroli dostępu, systemów PPOŻ / oddymiania, automatyki do bram, inteligentnego domu. Od samego początku istnienia aż do dziś pozostajemy firmą rodzinną i w podobny sposób traktujemy relacje z naszymi partnerami biznesowymi. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych nawiązaniem współpracy B2B do kontaktu z naszą firmą. Instalatorom i klientom hurtowym oferujemy indywidualne warunki handlowe.

Przejdź do interesującej Cię sekcji:

Zarejestruj się na fonex.pl - atrakcyjne rabaty, korzystne oferty cenowe, doradztwo techniczne

 

 

 

Dla instalatorów

Zarejestrowanym partnerom, których profil działalności firmy to montaż urządzeń elektronicznych zapewniamy:

Dodatkowo zarejestrowani klienci otrzymują informacje o wszelkich nowościach, promocjach oraz wybranych ofertach skierowanych wyłącznie dla Profesjonalistów z naszej branży.

Warunkiem przyznania statusu uprawniającego do rabatów oraz dostępu do ofert specjalnych jest wypełnienie formularza rejestracyjnego i zaznaczenie w nim dwóch pól: "Chcę założyć konto dla firmy", a następnie: "Jestem instalatorem i chcę uzyskać rabat w Fonex.pl".

Zarejestruj konto na fonex.pl i uzyskaj dostęp do rabatów!

 

 

 

Sprzedaż hurtowa

Jeżeli prowadzisz sprzedaż hurtową i jesteś zainteresowany zakupem większej ilości towaru oferowanego w naszym sklepie, to model współpracy Hurt jest dla Ciebie. Współpracujemy bezpośrednio z wieloma producentami z Polski jak i zza granicy. Oferujemy produkty cenionych producentów, między innymi: BCS, HIKVISION, SATEL, PULSAR, IIYAMA, Green Cell, Seagate, OPTEX, Polon Alfa, Cyfral, ROGER, FIBARO i wielu innych.

Zarejestrowanym partnerom hurtowym zapewniamy:

Jeżeli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy w modelu Hurt, napisz: wspolpraca@fonex.pl.

Prowadzisz sprzedaż hurtową? Na fonex.pl oferujemy atrakcyjne warunki!

 

 

 

Dropshipping

Jeżeli prowadzisz sprzedaż przez internet, to możesz z nami współpracować w modelu Dropshipping. Model ten jest dedykowany dla Ciebie, jeżeli nie masz własnego magazynu i chciałbyś ograniczyć swoje zadania do pozyskiwania klientów i sprzedaży. To my zajmujemy się pakowaniem i wysyłką towaru do Twojego klienta.

Naszym partnerom biznesowym, którzy chcą współpracować w modelu Dropshipping, zapewniamy:

Naszą ofertę można importować przy pomocy specjalnie przygotowanego pliku produktowego w formacie XML lub CSV. Aktualnie możemy integrować się w strukturze Baselinker, Shopgold, Facebook, Ceneo oraz Google Merchant. Jeżeli posiadasz inny silnik sklepu bądź dedykowane rozwiązanie – przygotujemy odpowiednią strukturę pliku!

Jeżeli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy w modelu Dropshipping, napisz: wspolpraca@fonex.pl.

Zacznij współpracę z fonex.pl w modelu Dropshipping!