Sklep internetowy Fonex, Zabezpieczenia, Systemy alarmowe, Telewizja przemysłowa, Domofony

801 525 111

34 3 525 111

Koszyk zakupowy - Przejdź dalej

    Akcesoria IP

    • Napięcie wyjściowe: 48 V DC
    • Napięcie zasilania: 8 ÷ 30 V DC
    • Pobór prądu: 27 mA
    • Moc wyjściowa: 50 W
    • Wymiary: 40 x 61 x 16 [mm]
    • Cena netto: 62.60 zł
    • Cena brutto: 77.00 zł
    • Napięcie wyjściowe: 48 V DC
    • Napięcie zasilania: 10 ÷ 30 V DC
    • Pobór prądu: 27 mA
    • Moc wyjściowa: 100 W
    • Wymiary: 40 x 83 x 27 [mm]
    • Cena netto: 94.31 zł
    • Cena brutto: 116.00 zł
    • Adaptery PoE posiadają zintegrowane złącze RJ-45 oraz zasilania 2,1/5,5 mm,
    • służy do przesyłania sygnału TCP IP i zasilania za pomocą jednej skrętki komputerowej
    • Cena netto: 11.50 zł
    • Cena brutto: 14.15 zł
    • RJ45 - złącze męskie, zaciskane
    • Cena netto: 0.33 zł
    • Cena brutto: 0.41 zł
    Osłona wtyku RJ45
    Numer produktu: 2641
    • Osłona wtyku RJ-45 zaciskanego
    • Cena netto: 0.10 zł
    • Cena brutto: 0.12 zł
    • Długość: 0,25 metra
    • Średnica zewnętrzna przewodu: 5 mm
    • Wtyki: 2x RJ45, nieekranowany, złocone piny
    • Żyły: Linka CCA o średnicy 0,511mm (24AWG)
    • Cena netto: 1.02 zł
    • Cena brutto: 1.25 zł
    • Długość: 0,5 metra
    • Średnica zewnętrzna przewodu: 5 mm
    • Wtyki: 2x RJ45, nieekranowany, złocone piny
    • Żyły: Linka CCA o średnicy 0,511mm (24AWG)
    • Cena netto: 1.34 zł
    • Cena brutto: 1.65 zł
    • Długość: 1 metr
    • Średnica zewnętrzna przewodu: 5 mm
    • Wtyki: 2x RJ45, nieekranowany, złocone piny
    • Żyły: Linka CCA o średnicy 0,511mm (24AWG)
    • Cena netto: 1.67 zł
    • Cena brutto: 2.05 zł
    • Długość: 2 metry
    • Średnica zewnętrzna przewodu: 5 mm
    • Wtyki: 2x RJ45, nieekranowany, złocone piny
    • Żyły: Linka CCA o średnicy 0,511mm (24AWG)
    • Cena netto: 1.99 zł
    • Cena brutto: 2.45 zł
    • Długość: 5 metrów
    • Średnica zewnętrzna przewodu: 5 mm
    • Wtyki: 2x RJ45, nieekranowany, złocone piny
    • Żyły: Linka CCA o średnicy 0,511mm (24AWG)
    • Cena netto: 3.25 zł
    • Cena brutto: 4.00 zł
    Spliter PoE 48V DC - 12V DC
    Numer produktu: 3596
    • Stabilizator PoE - spliter
    • Umożliwia zmianę napięcia wejściowego 48V DC (PoE) na 12V DC
    • Podłączenie kamer IP 12VDC do urządzeń PoE 48VDC
    • Cena netto: 39.84 zł
    • Cena brutto: 49.00 zł
    • Typ interfejsu: SFP
    • Typ złącza: LC
    • Przepustowość: 1.25 Gb/s
    • Długość fali: 1300 nm
    • Maksymalna długość przewodu: 10 km
    • Zamiennik dla GLC-LH-SM Cisco
    • Cena netto: 74.63 zł
    • Cena brutto: 91.79 zł
    • Typ interfejsu: SFP
    • Typ złącza: LC
    • Przepustowość: 1.25 Gbs
    • Długość fali: 850 nm
    • Maksymalna długość przewodu: 500 metrów
    • Zamiennik dla GLC-LH-MM Cisco
    • Cena netto: 58.54 zł
    • Cena brutto: 72.00 zł
    FT3401G XGIGA Moduł SFP (RJ-45)
    Numer produktu: 4390
    NIEDOSTĘPNY
    FT3401G XGIGA Moduł SFP (RJ-45)
    • Typ interfejsu: SFP
    • Typ złącza: RJ-45
    • Przepustowość: 10 / 100 / 1000 Mb/s
    • Maksymalna długość przewodu: 100 metrów
    • Cena netto: 153.66 zł
    • Cena brutto: 189.00 zł