PS-12V10A PULSAR Zasilacz impulsowy 12V/10A do zabudowy
Numer produktu: 9312 | Kod EAN: 5902135317952
(0 opinii)
  • Rodzaj urządzenia: zasilacz impulsowy
  • Rodzaj zasilacza: do zabudowy
  • Prąd wyjściowy: 10 A
  • Moc: 120 W
  • Napięcie wyjściowe: 12 V DC
  • Sprawność: 87%
  • Wymiary: 199x50x110 [mm]
76.30
Produkt dostępny
Czas na zwrot: 14 dni
Gwarancja: 24 miesiące
Przewidywana dostawa: w poniedziałek
Pulsar PS-12V10A - zasilacz impulsowy do zabudowy 12V 10A
Zasilacz impulsowy PS-12V10A przeznaczony jest, do zasilania z sieci 230 V urządzeń alarmowych. Zapewnia napięcie wyjściowe do 12 V o wydajności prądowej 10 A. Gwarantuje wysoką sprawność, nawet 87 %. Model wyposażony jest w zabezpieczenia przeciwzwarciowe SCP, nadnapięciowe OVP, przepięciowe oraz przeciążeniowe OLP. Konstrukcja zasilacza zapewnia łatwą zmianę napięcia wyjściowego w granicach od 12 V do 15 V DC za pomocą potencjometru. Obudowa przeznaczona jest do zabudowy i mieści się w wymiarach 199 x 110 x 50 [+/- 2mm].
Przykładowe zastosowanie zasilacza PS-12V10A PULSAR
przykladowe_zastosowanie_PS-12V10A_PL_1
Parametry techniczne PS-12V10A Pulsar :
Zasilanie ~200 – 240 V; 1,2 A; 50/60 Hz
Prąd rozruchowy 50 A
Moc zasilacza 120 W max.
Sprawność 87 %
Napięcie wyjściowe 12 V DC
Prąd wyjściowy tAMB<30°C 10 A
Zakres regulacji napięcia wyjściowego 12 V – 15 V DC
Napięcie tętnienia 100 mV p-p max