Twoja przeglądarka nie obsługuje JaaScript. Włącz, aby mogła poprawnie funkcjonować.
Kategorie i filtry
PODKATEGORIE
CENA
Dostępność
{{property.name}}
-

Pulsar

W sklepie internetowym Fonex dostępnych jest wiele produktów marki PULSAR. Marka ta powstała w 1994 roku i znana jest z produkcji urządzeń oraz akcesoriów do systemów alarmowych, telewizji przemysłowej, a także kontroli dostępu.

Zasilacze buforowe i impulsowe

Zasilacze buforowe, przeznaczone do nieprzerwanego zasilania urządzeń w systemach alarmowych, które wymagają stabilizowanego napięcia. W sklepie Fonex dostępne są zasilacze buforowe liniowe, także te z mikroprocesorową kontrolą pracy. W gamie produktów Pulsar dostępne są również zasilacze impulsowe do CCTV (desktopy impulsowe oraz te beztransformatorowe przeznaczone dla kamer CCTV), a także zasilacze hermetyczne do zabudowy w puszce podtynkowej.

Obudowy Pulsar do manipulatorów, rejestratorów i centrali alarmowych

W linii produktów AWO dostępne są uniwersalne obudowy do centrali alarmowej zarówno z transformatorem, jak i bez, a także obudowy do rejestratorów CCTV posiadające zamek. Obudowy rejestratorów stworzone zostały z myślą o montażu natynkowym przy pomocy uchwytów DVR, dostępnych również w asortymencie producenta Pulsar.

Inne produkty marki Pulsar w sklepie internetowym Fonex

Pośród asortymentów marki Pulsar w Fonex dostępne są również zasilacze do systemów przeciwpożarowych będące nieodzownym elementem systemów SSP o mocy od 55 W do 193 W oraz miejscem na akumulator od 2x 17 Ah / 12 V do 2x 40 Ah / 12 V. Dużą popularnością cieszą się również produkty linii Rack, takie jak szafy serwerowe dostępne w wariantach stojących i wiszących, w wielu rozmiarach.

Brak produktów

Niestety obecnie nie posiadamy żadnych produktów. Jeśli szukasz produktu, którego nie ma u nas na stronie.

Zadzwoń do nas 34 3 525 111 bądź napisz maila na sklep@fonex.pl

Możesz także spróbować poszukać naszego produktu przez wyszukiwarkę u góry strony bądź usunąć filtry.

STRONA GŁÓWNA
Sortuj wg:
Widok: