Zewnętrzny switch PoE marki CAMSAT X-CAM II Switch8L 48V zapewnia bezpośrednie zasilanie do ośmiu kamer IP/PTZ lub urządzeni sieciowych. Switch8L 48V CAMSAT ogranicza zużycie energii elektrycznej nawet o 72%, stosując impulsowe zasilanie. Wyposażony w ochronę przeciwprzepięciową o napięciu 8 kV, która skutecznie zabezpiecza osiem portów LAN PoE+, jak i same kamery IP lub PTZ przed wzrostem napięcia w obwodach transmisyjnych. Dodatkowo posiada zabezpieczenie nadmiarowoprądowe o znamionowym prądzie wyłączeniowym 0,5 A oraz w automatyczne zabezpieczenie przed nadmiernym przeciążeniem.
Stylowy kształt i wygląd obudowy switcha z serii X-CAM II pasuje przede wszystkim do każdej zewnętrznej elewacji i powierzchni ścian budynku. Urządzenie posiada wodoodporną obudowę z klasą szczelności IP65 przystosowaną do pracy w utrudnionych i niekorzystnych warunkach zewnętrznych. Istnieje też możliwość montażu w latarniach oświetleniowych.
Switch marki CAMSAT X-CAM II Switch8L 48V posiada osiem portów LAN w standardzie FastEthernet 10 i 100 Mbps. Współpracuje z każdą kamerą IP i PTZ o moc do 30 watów oraz z urządzeniami sieciowymi zgodnym z PoE w standardzie 802.3u i 802.3at czy 802.3af. Producent zaleca zastosowanie zewnętrznego zasilacza sieciowego, model (ZS-48V/2.5A ZS-48/3) – zasilacz nie znajduje się w zestawie, należy go zakupić dodatkowo.
Model: | X-CAM II Switch8L PoE (IP65) 48V DC |
Producent: | Camsat |
Index: |
|
Porty: |
|
PoE: |
|
LAN: | FastEthernet: 10/100 Mbps |
Mocowanie: | Szybki montaż za pomocą opaski zaciskowej (opaski w zestawie) |
Przeznaczenie: |
|
Zabezpieczenia portów: |
|
Zasilanie: |
|
Temperatura pracy: | od -20°C do 55°C |
Wymiary [mm]: | 335 × 215 × 76 |
Waga: | 1,2 kg |
CAMSAT
ul. Ogrodowa 2a,
86-050 Solec Kujawski
camsat@camsat.com.pl
Opinie o produkcie
Napisz pierwszą opinię i pomóż innym w wyborze!
Nasi klienci napisali {{ items ? items.length : 0 }} {{ items && items.length == 1 ? 'opinię' : items && items.length <= 4 ? 'opinie' : 'opinii' }}
{{ item.body }}