Twoja przeglądarka nie obsługuje JaaScript. Włącz, aby mogła poprawnie funkcjonować.

WSD-1 W2 Wyłącznik pożarowego sygnału dźwiękowego

Numer produktu: 1960
(0 opinii)
  • Rodzaj urządzenia: wyłącznik sygnału akustycznego

84.50

68.69 zł netto

Produkt dostępny
Czas na zwrot: 14 dni
Dostawa: od 12.00 zł
Gwarancja: 12 miesięcy
Przewidywany czas dostawy: 7 dni

WSD-1 W2 Wyłącznik pożarowego sygnału dźwiękowego

Wyłącznik sygnału dźwiękowego WSD-1 W2. Zadaniem wyłącznika jest wyłączenie sygnału akustycznego pochodzącego sygnalizatorów (pozostawiając sygnał optyczny). Współpracuje z urządzeniami W2 serii: SA-K, SA-KN a także sygnalizatorami SAOZ-Pk, głosowymi i głosowo-optycznymi SGOO-Pgz2. Wyłącznik stosowany jest w systemach sygnalizacji pożaru, w celu ułatwienia prowadzenia akcji ewakuacyjnej.

 

Dane techniczne wyłącznika WSD-1 W2:

Napięcie zasilania 16-32,5 V DC
Pobór prądu w stanie spoczynku 0mA
Pobór prądu w stanie działania ~15mA
Stopień ochrony zapewniony przez obudowę IP 40
Wymiary 80x65x50mm

 

Wyłącznik WSD-1 W2 składa się z obudowy z tworzywa sztucznego z klawiszem monostabilnym. W klawiszu umieszczono element sygnalizacyjny. Przewody z sygnalizatora dołącza się do zacisków umieszczonych na płytce drukowanej. Wyłącznik montowany jest do ściany dwoma wkrętami. Pojawienie się sygnału alarmowego w centralce sygnalizacji pożarowej lub pojawienie się sygnału alarmowego z tytułu zadziałania czujki, powoduje wysterowanie podłączonego do niej sygnalizatora serii SA-K, SA-KN lub sygnalizatora serii SG.

 

Sygnał akustyczny sygnalizatora można wyłączyć poprzez naciśnięcie klawisza wyłącznika WSD-1. Fakt ten sygnalizuje pulsująca dioda LED. Dioda pulsuje tak długo, dopóki sygnał alarmowy z centralki sygnalizacji pożarowej nie zniknie w wyniku kasowania centralki. Ponowne pojawienie się sygnału alarmowego z centralki lub z tytułu zadziałania czujki spowoduje ponowne zadziałanie odpowiednich sygnalizatorów.

 

W przypadku sygnalizatorów SA-K5, SA-K6, SA-K7  zastosowanie jednego wyłącznika WSD-1 umożliwia wyłączenie tylko jednego sygnalizatora. W przypadku sygnalizatorów serii SA-K5N oraz SA-K7N, w zależności od miejsca podłączenia wyłącznika WSD-1 można wyłączyć zarówno lokalnie jeden sygnalizator (wyłącznik WSD-1 podłączony do sygnalizatora "slave") lub całą sieć sygnalizatorów (wyłącznik WSD-1 podłączony do sygnalizatora "master").

 

Opinie o produkcie

Niestety produkt nie posiada żadnej opinii.
Napisz pierwszą opinię i pomóż innym w wyborze!

Nasi klienci napisali {{ items ? items.length : 0 }} {{ items && items.length == 1 ? 'opinię' : items && items.length <= 4 ? 'opinie' : 'opinii' }}

{{ item.user_name.charAt(0) }}
{{ item.created }}

{{ item.body }}

Dodaj opinię
captcha
{{ error }}
Twoja ocena została przesłana do moderacji. Dziękujemy!
Dziękujemy! Twoja opinia została wysłana do weryfikacji.

Zapytaj o produkt

Zadaj nam pytanie. Z chęcią na nie odpowiemy.
captcha
{{ error }}
Zapisaliśmy Twoje zapytanie. Niedługo na nie odpowiemy.

Ostatnio oglądane