Twoja przeglądarka nie obsługuje JaaScript. Włącz, aby mogła poprawnie funkcjonować.

K-1 Cyfral Komutator

Numer produktu: 892
(0 opinii)
  • Komutator jest prostym urządzeniem pośredniczącym umożliwiającym podłączenie 2 central domofonowych typu TD-6 (lub TD-4) do pracy równoległej

184.50

150.00 zł netto

Produkt niedostępny

Komutator K-1 firmy Cyfral jest prostym urządzeniem pośredniczącym umożliwiającym podłączenie 2 central domofonowych typu TD-6 (lub TD-4) do pracy równoległej - na wspólne dla obu central unifony.

 

Sytuacja taka występuje wtedy, kiedy istnieją 2 równorzędne wejścia do obiektu wyposażonego w domofon. Pojawia się wtedy możliwość wywołania tego samego unifonu z dowolnego wejścia. Bezpośrednie łączenie równoległe central domofonowych nie jest wskazane z uwagi na możliwość pojawienia się przydźwięku, złej pracy central, itp. Komutator jest idealnym, a przy tym nieskomplikowanym rozwiązaniem w tym przypadku. Istotą jego działania jest automatyczne podłączenie unifonów do tej centrali, w której został wciśnięty przycisk wywołania z jednoczesnym odłączeniem drugiej centrali. Umożliwia to również selektywne uruchamianie zaczepu elektromagnetycznego (tylko tego, który jest podłączony do aktywnej właśnie centrali).

 

Komutator ten po niewielkiej modyfikacji oraz uzupełnieniu zestawu o dodatkowy zasilacz napięcia stałego może zostać wykorzystany do realizacji podłączenia wielu central wewnętrznych pracujących z jedną centralą zewnętrzną na wspólne dla nich unifony na identycznej, jak podano wyżej, zasadzie.

 

Komutator jest dostarczany w plastykowej obudowie o wymiarach 70x50x25 mm. Jest wyposażony w złącza typu ARK do realizacji połączeń bez konieczności lutowania.
 

Opinie o produkcie

Niestety produkt nie posiada żadnej opinii.
Napisz pierwszą opinię i pomóż innym w wyborze!

Nasi klienci napisali {{ items ? items.length : 0 }} {{ items && items.length == 1 ? 'opinię' : items && items.length <= 4 ? 'opinie' : 'opinii' }}

{{ item.user_name.charAt(0) }}
{{ item.created }}

{{ item.body }}

Dodaj opinię
captcha
{{ error }}
Twoja ocena została przesłana do moderacji. Dziękujemy!
Dziękujemy! Twoja opinia została wysłana do weryfikacji.

Zapytaj o produkt

Zadaj nam pytanie. Z chęcią na nie odpowiemy.
captcha
{{ error }}
Zapisaliśmy Twoje zapytanie. Niedługo na nie odpowiemy.

Ostatnio oglądane