Twoja przeglądarka nie obsługuje JaaScript. Włącz, aby mogła poprawnie funkcjonować.
Kategorie i filtry
PODKATEGORIE
CENA
Dostępność
{{property.name}}
-

Cyfral

Firma Cyfral od 30 lat zajmuje się projektowaniem, produkcją, oraz dystrybucją urządzeń systemów zabezpieczeń - przede wszystkim systemów domofonowych (zarówno cyfrowych jak i analogowych). Wytwarzane przez tego krajowego producenta urządzania takie jak unifony, panele oraz kompletne zestawy są znane na rynkach wielu krajów świata. Domofony Cyfral stosowane są przez liczne podmioty, takie jak wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie, przedsiębiorstwa budowlane oraz developerów. Oczywiście kupowane są także przez klientów indywidualnych, którzy doceniają zastosowane do ich konstrukcji innowacyjne rozwiązania.

System domofonowy CYFRAL

Firma Cyfral oferuje bogaty asortyment zarówno analogowych, jak i cyfrowych centrali domofonowych wraz z najpotrzebniejszymi akcesoriami. Przeznaczone one są dla budownictwa wielorodzinnego, jak i do domków jednorodzinnych. Wyróżniają się eleganckim wyglądem oraz zastosowaniem nowoczesnych technologii. Produkty tej firmy wielokrotnie były nagradzane na międzynarodowych wystawach, posiadają atesty oraz certyfikaty wymagane nie tylko na polskim rynku, ale także na wielu zagranicznych.

Klienci również cenią sobie tę markę, a główne zalety, jakie wymieniają to wysoka jakość produktów, wygodny i kompetentny serwis oraz szeroka rozpiętość cenowa oferowanych modeli. Poprzez lata obecności na krajowym rynku Cyfral ugruntował swoją mocną pozycję lidera, zarówno pośród klientów, jak i innych firm działających w tej trudnej i konkurencyjnej branży.

Brak produktów

Niestety obecnie nie posiadamy żadnych produktów. Jeśli szukasz produktu, którego nie ma u nas na stronie.

Zadzwoń do nas 34 3 525 111 bądź napisz maila na sklep@fonex.pl

Możesz także spróbować poszukać naszego produktu przez wyszukiwarkę u góry strony bądź usunąć filtry.

STRONA GŁÓWNA
Sortuj wg:
Widok: