Sklep internetowy Fonex, Zabezpieczenia, Systemy alarmowe, Telewizja przemysłowa, Domofony

801 525 111

34 3 525 111

    GBIC-101 PULSAR Moduł SM SFP (2xLC)

    Numer produktu: 6644

    • Cena netto 43.09 zł
    • Cena brutto53.00 zł
    Wysyłka już od: 13.00

    Specyfikacja techniczna

    • Typ interfejsu: SFP jednomodowy, single-mode
    • Typ złącza: 2x LC
    • Przepustowość: 1.25 Gb/s
    • Długość fali Tx / Rx: 1310 nm
    • Maksymalna długość przewodu: 20 km

    Czas wysyłki Czas wysyłki

    Produkt wysyłamy do 2 dni

    Gwarancja na produkt Gwarancja

    Produkt posiada gwarancję: 24 miesięcy

    Zwrot produktu Zwrot

    Produkt możesz zwrócić do 14 dni roboczych

    Moduł GBIC-101 firmy PULSAR umożliwia transfer z prędkością 1.25 Gb/s przy pomocy podwójnego światłowodu jednomodowego na dystansie do 20 km. Posiada dwa gniazda typu LC zabezpieczone blokadą zatrzaskową, która uniemożliwia przypadkowe wyciągnięcie złącza. Wyposażony jest w układ diagnostyki cyfrowej DDM, który pozwala na monitorowanie stanu urządzenia w czasie rzeczywistym, np. napięcie zasilania, moc optyczna sygnału i temperatura. Przeznaczony jest do stosowania w urządzeniach, w których producenci nie stosują zabezpieczeń, np. TP-Link, Ultipower czy Cisco. Moduł nie będzie działał z urządzeniami, w których producenci stosują zabezpieczenia.

     

    Uwaga. Do poprawnej komunikacji z drugim urządzeniem należy użyć tego samego modułu - GBIC-101.

     

    Parametry techniczne modułu PULSAR GBIC-101

      GBIC-101 Pulsar
    Typ światłowodu jednomodowy / single-mode
    (SM) (8.3/125um, 8.7/125um, 9/125um, 10/125um)
    Prędkość transmisji 1.25 Gb/s
    Zasięg transmisji do 20 km
    Typ złączy LC
    Długość fali Tx: 1310 nm, moc: -8..-3
    Rx: 1310 nm, czułość: od -22 dB
    Standardy i protokoły IEEE 802.3z 1000Base-FX
    Cyfrowa diagnostyka DDM
    Zasilanie 3,3 V DC
    zasilanie z portu SFP
    Temperatura pracy [°C] od 0 do 70
    Wilgotność [%] do 85
    Gwarancja 2 lata od daty produkcji

     

    Przykładowe zastosowanie modułu SFP GBIC-101 PULSAR

    Przykładowe zastosowanie modułu SFP Pulsar GBIC-101

    Deklaracja zgodności moduł SFP Pulsar GBIC-101 2018-12-05 POBIERZ
    Karta katalogowa moduł SFP Pulsar GBIC-101 2018-12-05 POBIERZ

    Prześlij pytanie dotyczące produktu: GBIC-101 PULSAR Moduł SM SFP (2xLC)

    Kod z obrazka

    Kontakt telefoniczny

    801 525 111

    34 3 525 111

    W TEJ KATEGORII