Bezprzewodowy sygnalizator zewnętrzny Outdoor Siren R SATEL, ASP-200 R
Zewnętrzny bezprzewodowy sygnalizator Outdoor Siren R (ASP-200 R) SATEL. Urządzenie przeznaczone do pracy w ramach dwukierunkowego systemu bezprzewodowego ABAX 2 / ABAX oraz w inteligentnym i bezpiecznym systemie BE WAVE. Sygnalizacja akustyczna generowana jest przy pomocy przetwornika piezoelektrycznego (wybór 4 sygnałów akustycznych), zaś optyczna poprzez diody LED. Oba sygnały mogą być wyzwalane niezależnie. Sygnalizator ASP-200R jest zgodny z normami EN 50131 Grade 2. Konfigurację oraz aktualizację oprogramowania w urządzeniu prowadzi się zdalnie. W systemach BE WAVE oraz ABAX 2 komunikacja szyfrowana jest w standardzie AES.
Urządzenie zasilane jest przy pomocy stale kontrolowanej baterii BAT-ER-3 (napięcie znamionowe 3,6V, pojemność 13Ah). Opcja „ECO” umożliwiająca wydłużenie czasu pracy urządzenia na baterii nawet czterokrotnie. Obudowa sygnalizatora została wykonana z wysokoudarowego poliwęglanu o bardzo dużej wytrzymałości mechanicznej. Posiada ochronę sabotażową przed otwarciem i oderwaniem od podłoża oraz poziomicę ułatwiająca montaż. Układ elektroniki Outdoor Siren R zabezpieczony jest przed wpływem czynników atmosferycznych i może pracować w zakresie temperatur od -40°C do +55°C.
Właściwości Outdoor Siren R SATEL:
- Sygnalizator zewnętrzny
- Sygnalizacja optyczna i akustyczna
- Zasilanie: bateria BAT-ER-3,6 3,6 V o pojemności 13 Ah
- Kolor światła: czerwone
- Praca
- w systemie bezprzewodowym ABAX 2 / ABAX
- w inteligentnym i bezpiecznym systemie BE WAVE
BE WAVE SATEL, nowoczesny system bezpieczeństwa oraz SMART HOME
SATEL stworzył system BE WAVE jako prosty i skuteczny zestaw urządzeń, który można łatwo zainstalować i uruchomić w domu, przekształcając go w bezpieczną i inteligentną przestrzeń. System ten zapewnia ochronę nie tylko wnętrza domu, ale również otaczającego go terenu.
Urządzenia BE WAVE mogą reagować np. na pierwsze oznaki pożaru lub zalanie, a także realizować funkcje automatyki domowej, co przekłada się na wygodę domowników oraz oszczędność energii i ekologię. Sterowanie systemem jest proste i intuicyjne, co dodatkowo zwiększa komfort użytkowania.
Technologia
Technologia zastosowana w BE WAVE opiera się na docenianej na całym świecie bezprzewodowej technologii ABAX 2, która sprawdziła się w setkach tysięcy instalacji. ABAX 2 gwarantuje niezawodność działania oraz bezpieczną komunikację, co jest kluczowe dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa użytkowników.
Kontroler systemu Smart HUB SATEL komunikuje się z maksymalnie 128 urządzeniami bezprzewodowymi. Dzięki zaawansowanym mechanizmom transmisji i zabezpieczeniom, takim jak szyfrowanie AES oraz dywersyfikacja kanałów transmisji, zapewnia niezawodne i bezpieczne działanie. Są to cechy, dzięki którym niektóre urządzenia mogą działać na jednej baterii przez kilka lat.
Parametry
techniczne ASP-200 R SATEL :
Symbol / Producent |
ASP-200 / Outdoor Siren R SATEL |
Typ urządzenia |
Sygnalizator alarmowy |
System bezprzewodowy |
ABAX 2 / ABAX / BE WAVE |
Zgodność z wymaganiami |
EN 50131 Grade 2 (dla zastosowań wewnętrznych) |
Komunikacja |
Dwukierunkowa komunikacja radiowa w paśmie 868 MHz – 4 kanały |
Zasięg komunikacji radiowej w otwartej przestrzeni |
- w ABAX 2:
- do 2000 metrów z ACU-220
- do 1600 metrów z ACU-280
- w ABAX: do 500 metrów
|
Współpraca z |
Kontrolerami systemu BE WAVE: |
Smart HUB, Smart HUB Plus |
Kontrolerami systemu ABAX 2: |
ACU-220, ACU-280, ARU-200 |
Kontrolerami systemu ABAX: |
ACU-120, ACU-270, INTEGRA 128-WRL, ARU-100 |
Sygnalizacja |
- optyczna: diody LED
- akustyczna: przetwornik piezoelektryczny
|
Pozostałe właściwości |
- sygnalizacja optyczna i akustyczna wyzwalane niezależnie
- dwa definiowane sposoby sygnalizacji
- wybór jednego z czterech sygnałów akustycznych
- zdalne konfigurowanie i aktualizacja oprogramowania
- praca w temperaturze od -40°C do +55°C
- układ elektroniki zabezpieczony przed wpływem warunków atmosferycznych
- obudowa z wysokoudarowego poliwęglanu o bardzo dużej wytrzymałości mechanicznej
- ochrona sabotażowa przed otwarciem obudowy i przed oderwaniem od podłoża
- niski pobór energii i kontrola stanu baterii
- opcja „ECO” umożliwiająca wydłużenie czasu pracy urządzenia na baterii (tylko w ABAX 2)
|
Zasilanie |
Bateria BAT-ER-3,6 3,6 V o pojemności 13 Ah |
Opinie o produkcie
Napisz pierwszą opinię i pomóż innym w wyborze!
Nasi klienci napisali {{ items ? items.length : 0 }} {{ items && items.length == 1 ? 'opinię' : items && items.length <= 4 ? 'opinie' : 'opinii' }}
{{ item.body }}