Nowości w ofercie SATEL, marzec 2023

2023-03-10
Nowości w ofercie SATEL, marzec 2023
Centrale alarmowe z rodziny PERFECTA firmy SATEL są często wybieranym rozwiązaniem do zabezpieczenia mieszkania czy domu jednorodzinnego. Cechuje je nieskompilowana konfiguracja, a także łatwa i intuicyjna obsługa przy wykorzystaniu manipulatorów, pilotów lub aplikacji PERFECTA CONTROL dostępnej na urządzeniu mobilnym. Jedną z nowości dostępnych w naszej ofercie jest kolejny model centrali o symbolu PERFECTA 64 M.

Centrala PERFECTA 64 M SATEL

Najnowsza centrala alarmowa PERFECTA 64 M SATEL podobniej, jak pozostałe centrale tej serii umożliwia stworzenie tradycyjnej instalacji przewodowej. Jednak jej największą zaletą jest możliwość zbudowania systemu bezprzewodowego opartego na urządzeniach ABAX 2. W tym celu należy zaopatrzyć się w jeden z kontrolerów: ACU-220 lub ACU-280.

W centrali PERFECTA 64 M SATEL zastosowano moduł LTE pracujący w sieciach telefonii komórkowej 2G i 4G. Umożliwia on współpracę z aplikacją mobilną z obsługą wiadomości PUSH, zdalną konfigurację systemu z użyciem programu PERFECTA Soft, monitoring zdarzeń (np. do stacji monitorującej agencji ochrony), powiadamianie głosowe, sterowanie przez SMS oraz weryfikację audio (nasłuch dźwięków z chronionego obiektu). Obsługuje dwie karty nano-SIM, co zapewnia ciągłość komunikacji: przy braku łączności z siecią pierwszego operatora, automatycznie wybierana jest druga karta.

Moduł PERFECTA-RF

Kolejną z nowości SATEL jest kontrolera PERFECA-RF. Jest to moduł, który służy do rozbudowy centrali PERFECTA 64 M o urządzenia bezprzewodowe MICRA. Umożliwia on także użytkownikom sterowanie systemem alarmowym za pomocą pilotów MICRA.

 

Centrala alarmowa SATEL PERFECTA 64 M

 

Pozostałe produkty SATEL wprowadzone do naszej oferty w marcu 2023 r.

INT-KSG2R-W / INT-KSG2R-B

Manipulator z klawiaturą dotykową INT-KSG2R SATEL

Manipulator z klawiaturą dotykową do obsługi central INTEGRA, INTEGRA Plus i PERFECTA 64 M. Manipulator występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz białej.

PRF-LCD-A2

Bezprzewodowy manipulator LCD PRF-LCD-A2 SATEL

Bezprzewodowy manipulator LCD dla centrali PERFECTA 64 M, pracujący w ramach systemu ABAX 2.

OPC-1 DG

Obudowa OPC-1 DG SATEL

Obudowa w kolorze ciemnoszarym do czujek ruchu: SLIM-PIR-LUNA, SLIM-DUAL-LUNA, APD-200, APMD-250 oraz MPD-310

OPC-2 DG

Obudowa w kolorze ciemnoszarym do czujek ruchu SLIM-PIR

Obudowa w kolorze ciemnoszarym do czujek ruchu SLIM-PIR i SLIM-DUAL

BRACKET D DG

Uchwyt SATEL BRACKET D DG

Uchwyt sufitowo-ścienny w kolorze ciemnoszarym dopasowany kolorystycznie do obudów OPC-1 DG i OPC-2 DG

XD-2L / XD-2L BR / XD-2L DG

Czujka uniwersalna SATEL XD-2L

Uniwersalna czujka przewodowa dostępna w trzech kolorach: białym, brązowym i ciemnoszarym. Urządzenie może pracować jako czujka: magnetyczna, wstrząsowa, wstrząsowa i magnetyczna, zalania wodą.

OPX-1 DG / OPXM-1 DG

Hermetyczna obudowa uniwersalna OPX-1 DG SATEL

Hermetyczna obudowa uniwersalna OPX-1 DG do czujek uniwersalnych SATEL. Nowością jest również magnes w obudowie przeznaczony do tych samych czujek.

OPU-PIN

Zestaw 8 kołków do mocowania płytek elektroniki w obudowach uniwersalnych typu OPU i OMI

Zestaw 8 kołków do mocowania płytek elektroniki w obudowach uniwersalnych typu OPU i OMI

 

Powiązane produkty

Może zainteresować Cię również