System alarmowy PulsON, prezentacja urządzeń

2023-03-29
System alarmowy PulsON, prezentacja urządzeń
Właśnie wprowadziliśmy do oferty zupełnie nową linię produktów, czyli system alarmowy PulsON.

Centrala alarmowa CP80 PulsON Alarm 4G

Sercem każdego systemu alarmowego jest centrala. W przypadku systemu PulsON jest to centrala alarmowa CP80. Urządzenie dedykowana jest do zabezpieczania małych oraz średniej wielkości obiektów. Mogą to być zarówno domy czy mieszkania, jak i niewielkie firmy czy instytucje. Centrala CP80 została wyposażona w 8 wejść dozorowych na płycie z możliwością rozszerzenia do 80 (przy wykorzystaniu modułów rozszerzeń EXP8/2).

Zaletą centrali są trzy wbudowane moduły komunikacyjne: moduł GSM 2G/4G, moduł IP (ethernet) oraz moduł Wi-Fi przeznaczone do komunikacji z aplikacją mobilną, a także ze stacją monitorowania.

Kluczowe cechy płyty głównej centrali alarmowej CP80 PulsON Alarm 4G:

System alarmowy PulsON Alarm 4G

Obsługa i nadzór systemu alarmowego PulsON

Do codziennej obsługi systemu alarmowego PulsON producent przewidział dwie wersje manipulatorów: LCD/C oraz LCD/T. Oba urządzenie są to klawiatury przewodowe wyposażone w czytelny wyświetlacz LCD prezentujący informacje o aktualnym stanie systemu. Różnią się przyciskami. W LCD/C zastosowano klawiaturę z tradycyjnymi gumowymi przyciskami, LCD/T posiada przyciski sensoryczne (dotykowe). Manipulatory zostały wyposażone w dodatkowe 2 wejścia linii dozorowych.

Kluczowe cechy manipulatorów PulsON:

 

Zarówno LCD/C jak i LCD/T dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: białej (WH) lub czarnej (BL). Front manipulatorów można zmieniać. Dostępnych jest kilkanaście wersji kolorystycznych. Kolory frontów: biały (WHI), czarny (BLA), antracytowy (ANT), beżowy jasny (GRL), beżowy ciemny (GRD), brązowy (BRO), bordowy (BUR), pomarańczowy (ORA), czerwony (RED), niebieski jasny (BLL), niebieski ciemny (BLD), zielony jasny (GEL), zielony ciemny (GED), turkusowy (TUR).

PulsON, front manipulatora LCD/C

Zarówno centrala jak i manipulatory zostały zaprojektowane zgodnie z wymaganiami stawianymi przez normę EN-50131 w zakresie Grade 2.

Powiązane produkty

Może zainteresować Cię również