Nowe produkty w ofercie producenta systemów alarmowych, firmy SATEL

2022-12-16
Nowe produkty w ofercie producenta systemów alarmowych, firmy SATEL
Bezprzewodowa głowica termostatyczna jest bez wątpienia urządzeniem, na której pojawienie się czekało wielu instalatorów oraz użytkowników końcowych bezprzewodowych systemów alarmowych ABAX 2. Już w dniu swojej premiery, czyli 15 grudnia odnotowaliśmy pierwsze sprzedaże nowo wprowadzonego do oferty urządzenia.

ART-200 SATEL jest to głowica termostatyczna służąca do regulacji temperatury w zamkniętym pomieszczeniu. Umożliwia zarówno zdalne, jak również ręczne sterowanie zaworem grzejnika. Głowica termostatyczna przeznaczona jest do pracy w ramach dwukierunkowego systemu bezprzewodowego ABAX 2 (obsługiwana jest przez kontroler ACU-220 lub ACU-280 z wersją oprogramowania 6.06 lub nowszą). 

 

Zalety bezprzewodowej głowicy termostatycznej ART-200:

 

Pozostałe nowości SATEL 2022:

Zasilacz APS-055

APS-055 SATEL jest do dopuszkowy zasilacz impulsowy, charakteryzujący się napięciem wyjściowym wynoszącym 5V DC. Zasilacz może być stosowany jako zewnętrzne źródło zasilania manipulatorów bezprzewodowych firmy SATEL np.: PRF-LCD-WRL, INT-KWRL2-W, INT-KWRL2-B, VERSA-KWRL2.

Zasilacz idealnie mieści się w puszce montażowej o średnicy 60 mm.

 

Bateria ER34615 oraz uchwyt HOLDER-ER

Bateria ER34615 zastąpiła wcześniej stosowaną w bezprzewodowych sygnalizatorach SATEL baterią BAT-ER-3,6. Nowy model nie został wyposażony w kabelek z wtykiem, który to można dokupić osobno (symbol: HOLDER-ER). Nowy model charakteryzuje się dużą odpornością na ekstremalne temperatury i trudne warunki pracy.

 

Cennik SATEL

Wszystkie wymienione urządzenia znajdują się już w najnowszym wydaniu cennika (cennik SATEL obowiązuje od 15.12.2022 r.). 

Powiązane produkty

Może zainteresować Cię również