Twoja przeglądarka nie obsługuje JaaScript. Włącz, aby mogła poprawnie funkcjonować.

Nowa rodzina urządzeń BE WAVE od SATEL

2024-06-07
Nowa rodzina urządzeń BE WAVE od SATEL
SATEL, lider w branży systemów alarmowych i automatyki domowej, wprowadza na rynek nową rodzinę bezprzewodowych urządzeń - BE WAVE. Dzięki tej nowoczesnej serii produktów, każdy dom może stać się jednocześnie inteligentny i bezpieczny.

Dlaczego powstał BE WAVE?

Celem powstania BE WAVE było stworzenie rozwiązania, które zapewni każdemu poczucie bezpieczeństwa, niezależnie od szerokości geograficznej czy strefy czasowej. SATEL dąży do tego, aby domy stały się azylem - miejscem, gdzie można dzielić się radościami, wspierać w trudnych chwilach i komfortowo odpoczywać po ciężkim dniu pracy.

Jak BE WAVE realizuje to zadanie?

SATEL stworzył system BE WAVE jako prosty i skuteczny zestaw urządzeń, który można łatwo zainstalować i uruchomić w domu, przekształcając go w bezpieczną i inteligentną przestrzeń. System ten zapewnia ochronę nie tylko wnętrza domu, ale również otaczającego go terenu.

Urządzenia BE WAVE mogą reagować na zalanie czy pierwsze oznaki pożaru, a także realizować funkcje automatyki domowej, co przekłada się na wygodę domowników oraz oszczędność energii i ekologię. Sterowanie systemem jest proste i intuicyjne, co dodatkowo zwiększa komfort użytkowania.


Inteligentny dom BE WAVE SATEL


BeWave SATEL - ABAX 2

Co ma w sobie BE WAVE?

Technologia zastosowana w BE WAVE opiera się na docenianej na całym świecie bezprzewodowej technologii ABAX 2, która sprawdziła się w setkach tysięcy instalacji. ABAX 2 gwarantuje niezawodność działania oraz bezpieczną komunikację, co jest kluczowe dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa użytkowników.

Łączność bez kabli

Smart HUB zarządza pracą wszystkich urządzeń rodziny BE WAVE. System umożliwia podłączenie nawet 128 urządzeń w jednej instalacji, a komunikacja odbywa się drogą radiową, co eliminuje potrzebę używania przewodów.

Wbudowany w Smart HUB kontroler systemu bezprzewodowego wykorzystuje technologię ABAX 2, która zapewnia bezpieczeństwo, pewność komunikacji, duży zasięg oraz zaawansowane mechanizmy zarządzania energią, dzięki czemu niektóre urządzenia mogą działać na jednej baterii przez kilka lat.

ALL-IN-ONE, nowoczesne rozwiązanie łączące automatykę i ochronę

ALL-IN-ONE nowoczesne rozwiązanie łączące automatykę i ochronę

Smart HUB - serce systemu

Smart HUB jest sercem systemu BE WAVE. To niewielkie urządzenie, zamknięte w eleganckiej i smukłej obudowie, oferuje ogromne możliwości. Dzięki zaawansowanej technologii, Smart HUB realizuje zarówno funkcje związane z automatyką domową, jak i bezpieczeństwem, czyniąc każdy dom inteligentnym i bezpiecznym miejscem do życia.

Rodzina urządzeń BE WAVE SATEL

Rodzina urządzeń BE WAVE SATEL

Podsumowanie

Urządzenia BE WAVE od SATEL to innowacyjne rozwiązanie, które łączy zaawansowaną technologię z łatwością użytkowania, zapewniając bezpieczeństwo i komfort w każdym domu. Dzięki zastosowaniu technologii ABAX 2, system BE WAVE oferuje niezawodność, energooszczędność oraz ekologię, czyniąc domy inteligentnymi i bezpiecznymi przestrzeniami.

Do pobrania

BE WAVE SATEL Ulotka dla instalatora BE WAVE SATEL Ulotka dla użytkownika

Powiązane produkty

Może zainteresować Cię również