Twoja przeglądarka nie obsługuje JaaScript. Włącz, aby mogła poprawnie funkcjonować.
Kategorie i filtry
PODKATEGORIE
CENA
Dostępność
{{property.name}}
-

Gazex

Gazex jest polskim producentem aparatury kontrolnej, detektorów oraz całych systemów wykrywania gazów wybuchowych, toksycznych, tlenu i freonów. Produkty do detekcji gazów tego przedsiębiorstwa z wieloletnią tradycją dostępne są w naszym sklepie w atrakcyjnej cenie.

Gazex: detektory gazu propan-butan i ziemnego oraz detektory tlenku węgla (czadu)

Detektory gazu Gazex dostępne w fonex.pl to zarówno czujniki gazu ziemnego (metanu) - model DK-12 oraz mieszaniny propan-butan - modele DK-15. W tej kategorii dostępne są także detektory tlenku węgla, nazywanego także czadem.

W każdym pomieszczeniu, w którym znajdują się urządzenia zasilane gazem ziemnym, jak również propan butanem, istnieje ryzyko jego wycieku. Przyczyn takiego zdarzenia może być wiele, między innymi nieszczelność instalacji gazowej czy butli, a często także niedokręcenie kurków od kuchenki. Ulatniający się gaz może stać się przyczyną poważnych zagrożeń, dlatego też w pomieszczeniach, w których znajdują się instalacje gazowe należy koniecznie zamontować detektory gazu. Gazex to sprawdzony producent tego rodzaju urządzeń.

Gazex to niekwestionowany lider produkcji najwyższej jakości sprzętu elektronicznego, przeznaczonego do detekcji gazów. Urządzenia tej marki to niezawodne akcesoria, w których zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne opracowane przez najlepszych fachowców w tej branży i przy współpracy z instytutami badawczymi i uczelniami, na co dzień zajmującymi się problematyką detekcji gazów. Sprzęt ten spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa, jak również posiada odpowiednie certyfikaty jakości.

Autonomiczny detektor czadu (tlenku węgla)

Firma Gazex produkuje również detektory obecności tlenku węgla (czadu) do montażu w pomieszczeniach zagrożonych emisją tego typu gazu. Tlenek węgla (CO) potocznie zwany czadem powstaje na skutek niepełnego spalania różnych paliw (z ograniczonym dostępem powietrza). Jest gazem bezbarwnym i bezwonnym, trochę lżejszym od powietrza. Poddaje się ruchom konwekcyjnym i łatwo miesza się z powietrzem przez to stanowi bardzo niebezpieczny czynnik zagrażający zdrowiu i życiu ludzi. Kontrola polega na cyklicznym pomiarze stężenia CO w otaczającym powietrzu. Po przekroczeniu określonej wartości CO i czasu ekspozycji, włączona zostaje optyczna i akustyczna sygnalizacja alarmowa detektora.

Detektory dymu, jak również różnego rodzaju gazów, znanej i sprawdzonej firmy Gazex, jakie znajdują się w naszym asortymencie, to niezawodne urządzenia o niezwykle funkcjonalnych rozwiązaniach. Detektory to najlepsze rozwiązanie, pozwalające szybko wykryć ewentualne zagrożenie i zapobiec jego skutkom.

Brak produktów

Niestety obecnie nie posiadamy żadnych produktów. Jeśli szukasz produktu, którego nie ma u nas na stronie.

Zadzwoń do nas 34 3 525 111 bądź napisz maila na sklep@fonex.pl

Możesz także spróbować poszukać naszego produktu przez wyszukiwarkę u góry strony bądź usunąć filtry.

STRONA GŁÓWNA
Sortuj wg:
Widok: