Uchwyt monitora do systemu monitoringu. Profesjonalne produkty Techly.

2022-08-22
Uchwyt monitora do systemu monitoringu. Profesjonalne produkty Techly.
Odpowiedni monitor w systemie monitoringu to kluczowy element, dzięki któremu jesteśmy w stanie wyświetlić obraz z zamontowanych w systemie kamer. Stanowisko nadzoru powinno być zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwiać najlepszy i najbardziej ergonomiczny podgląd dla pracowników działu monitoringu, ochrony bądź właściciela systemu.

Jaki monitor do systemu monitoringu CCTV?

W założeniach samego systemu należy przewidzieć klika ważnych czynników mających wpływ na komfort pracy oraz jakość sygnału przekazywanego do monitorów. Musimy pamiętać o tym, iż nawet najlepsza kamera wysokiej rozdzielczości np. 8MP (4K) wyświetlana na monitorach niższej rozdzielczości np. FullHD straci swoje walory w trybie podglądu na żywo! Dobór monitoringu, oprócz samych kamer musi zakładać rozdzielczość odpowiedniego wyjścia monitorowego w rejestratorze (najczęściej HDMI) oraz właśnie samego monitora. Kolejną kwestią jest ilość wymaganych monitorów, szczególnie w systemach opartych na dużej ilości kamer, gdzie podobnie zwrócić uwagę należy na typ i ilość wyjść w samym rejestratorze lub komputerze PC, stworzonym do potrzeb stanowiska obsługi systemu CCTV.

Jak wybrać uchwyt do monitora?

Kolejnym istotnym elementem jest wspomniana wyżej ergonomia dająca komfort pracy obsłudze systemu. Często zdarza się, że chronione obiekty posiadają niewiele przestrzeni, która zostaje przeznaczona na stanowisko obserwacji. Większa ilość monitorów i ich usytuowanie bywają kłopotliwe. W takim przypadku niezbędny może okazać się odpowiedni uchwyt monitora ścienny, nabiurkowy lub sufitowy. W naszej ofercie pojawiły się rozwiązania profesjonalnych uchwytów firmy Techly. Uchwyty wykonane są z bardzo wysokiej jakości materiałów i pozwalają na montaż w zasadzie dowolnego monitora, który wyposażony jest w standard VESA.

Jaki uchwyt wybrać do monitora CCTV - oferta skepu fonex.pl

Oferta uchwytów Techly

Uchwyty Techly można oczywiście zastosować w warunkach domowych do dowolnego telewizora czy monitora komputerowego.

Oferta uchwytów Techly do monitorów w sklepie internetowym fonex.pl

Powiązane produkty

Może zainteresować Cię również