Sklep internetowy Fonex, Zabezpieczenia, Systemy alarmowe, Telewizja przemysłowa, Domofony

801 525 111

34 3 525 111

  Szkolenia on-line. BCS: konfiguracja kamer LPR. SATEL: konfigurator sprzętowy CONFX

  Zapraszamy na dwa niezależnie szkolenia on-line prowadzone przez naszych dostawców. Jutro tj. 7 maja odbędzie się szkolenie zorganizowane przez firmę BCS, pt. "Konfiguracja kamer LPR oraz integracja z BCS Managerem".

  Prowadzący podczas godzinnej prezentacji przybliży konfigurację kamer do rozpoznawania tablic rejestracyjnych oraz omówi moduł LPR w aplikacji. Zostanie pokazane jak w prosty sposób przy zastosowaniu BCS  Managera zebrać informacje o czasie parkowania lub śledzić pojazdy wjeżdżające / wyjeżdżające z placu lub parkingu. Aplikacja BCS Manager powstała w celu obsługi urządzeń wielu linii produktowych oraz różnych producentów jedną aplikacją i dzisiaj jest już zaawansowanym programem, którego może używać zarówno indywidualny użytkownik jak i duże centra monitoringów.

  Webinar BCS - Konfiguracja kamer LPR oraz integracja z BCS Managerem

  link: https://bcs.clickmeeting.pl/konfiguracja-kamer-lpr-oraz-integracja-z-bcs-managerem/register

   

  Drugie szkolenie, o którym chcielibyśmy poinformować, poprowadzą specjaliści technicznie firmy SATEL. Odbędzie się w najbliższy poniedziałek 11 maja o godzinie 09:00. Tytuł: "CONFX Prezentacja funkcjonalności programu na podstawie przykładowej konfiguracji".

  Podczas szkolenia zostaną zaprezentowane wszystkie funkcjonalności programu. Prowadzący zwrócą uwagę na ciekawe rozwiązania, które nie były dostępne w dotychczasowej wersji. Pokażą również jak przygotować ofertę dla Klienta – a wszystko to na podstawie przykładowej konfiguracji. Krok po kroku aż do finalnej dokumentacji.

  Webinar SATEL: CONFX – Nowa wersja konfiguratora sprzętowego

  link: https://satel.clickmeeting.pl/659511363/register

  Data utworzenia: 2020-05-06
  Wróć do wszystkich aktualności