Twoja przeglądarka nie obsługuje JaaScript. Włącz, aby mogła poprawnie funkcjonować.

Kamera BCS-U-SIP6436SR40-Ai2 ze złotym medalem na Targach Securex 2024

2024-05-23
Kamera BCS-U-SIP6436SR40-Ai2 ze złotym medalem na Targach Securex 2024
Seria BCS Ultra to nowa linia produktów, która spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa, zgodna z amerykańską dyrektywą NDAA. Podczas tegorocznych targów Securex 2024, kamera BCS-U-SIP6436SR40-Ai2 tej serii zdobyła złoty medal, wyróżniając się na tle konkurencji zaawansowanymi technologiami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Już wkrótce produkt ten będzie dostępny w naszej ofercie, umożliwiając klientom korzystanie z najnowszych osiągnięć w dziedzinie monitoringu.

Zgodność z Amerykańską Dyrektywą NDAA

Dyrektywa NDAA (National Defense Authorization Act) to bardzo ważny element regulacyjny w branży systemów zabezpieczeń, szczególnie w kontekście stosowania technologii przez instytucje rządowe oraz krytyczne infrastruktury. Zgodność produktów z NDAA oznacza, że są one wolne od komponentów pochodzących od producentów ujętych na czarnej liście Departamentu Obrony USA. Seria BCS Ultra, w tym kamera BCS-U-SIP6436SR40-Ai2, w pełni spełnia te wymagania, co potwierdza ich wysoką jakość oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Zaawansowane technologie zastosowane w kamerze BCS-U-SIP6436SR40-Ai2

Kamera IP BCS ULTRA BCS-U-SIP6436SR40-Ai2 została wyposażona w szereg zaawansowanych technologii, które znacząco zwiększają jej funkcjonalność i bezpieczeństwo. Dzięki zastosowaniu algorytmu inteligentnej analizy obrazu z funkcją auto trackingu, kamera potrafi automatycznie śledzić wybrane obiekty, zapewniając ciągły nadzór w dynamicznych środowiskach.

Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem jest autorski bazodanowy system plików z nagraniami iBank, który optymalizuje zarządzanie danymi i zapewnia ich integralność. Kamera korzysta również z autorskiego protokołu szyfrowanej komunikacji DirectIP 2.0, który gwarantuje bezpieczne przesyłanie danych pomiędzy kamerą a urządzeniami zdalnymi. Dodatkowo, protokół Fingerprint dla nagrań umożliwia weryfikację autentyczności zapisanych materiałów wideo.

Ważniejsze parametry techniczne kamery:

Podsumowanie

Kamera BCS-U-SIP6436SR40-Ai2 z serii BCS Ultra to zaawansowane urządzenie, które dzięki swoim innowacyjnym funkcjom i zgodności z dyrektywą NDAA, zasłużenie zdobyło złoty medal na targach Securex 2024. Wyróżnia się nie tylko wysoką jakością obrazu, ale również zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi, które podnoszą standardy bezpieczeństwa i efektywności w monitoringu. Seria BCS Ultra jest doskonałym wyborem dla najbardziej wymagających zastosowań, oferując niezawodność i najwyższą jakość w jednym urządzeniu. Już wkrótce kamera BCS-U-SIP6436SR40-Ai2 będzie dostępna w naszej ofercie, umożliwiając klientom skorzystanie z najnowszych technologii zabezpieczeń.

Może zainteresować Cię również