Twoja przeglądarka nie obsługuje JaaScript. Włącz, aby mogła poprawnie funkcjonować.

Już w sprzedaży nowa linia kamer i rejestratorów BCS ULTRA

2024-06-28
Już w sprzedaży nowa linia kamer i rejestratorów BCS ULTRA
W związku z rosnącymi wymaganiami rynku dotyczącymi zgodności produktów z amerykańską dyrektywą NDAA, BCS podjął współpracę z południowokoreańską fabryką urządzeń CCTV. Efektem tej współpracy jest zupełnie nowa seria produktów na polskim rynku – BCS Ultra. Znajdujące się w ofercie urządzenia wyróżniają się nie tylko zaawansowaną technologią, ale również prostotą konfiguracji oraz wyjątkowym poziomem bezpieczeństwa.

Konfiguracja Plug&Play i zwiększone bezpieczeństwo

Jednym z kluczowych atutów serii BCS Ultra jest możliwość szybkiej i łatwej konfiguracji Plug&Play, co jest możliwe dzięki wbudowanym switchom PoE w rejestratory. Switch PoE (Power over Ethernet) umożliwia wydzielenie specjalnej sieci dla kamer, co znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa całego systemu monitoringu wizyjnego. Dzięki tej technologii użytkownik nie ma dostępu do web serwisu kamery, co stanowi dodatkową ochronę przed potencjalnymi cyberatakami. Ewentualny napastnik zostaje zatrzymany przez specjalnie zaprojektowane zapory systemowe wbudowane w rejestrator.

Protokoły komunikacyjne i uwierzytelnianie

Urządzenia serii BCS Ultra wyposażone są w specjalny protokół komunikacyjny Direct IP. Protokoły te umożliwiają wzajemne uwierzytelnianie się urządzeń na podstawie certyfikatów. Dzięki temu rozwiązaniu, administratorzy nie są w stanie ustawić zbyt prostych nazw użytkowników oraz haseł, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo systemu.

Szeroka gama produktów

Oferta BCS Ultra obejmuje różnorodne modele kamer i rejestratorów, dostosowane do różnych potrzeb i wymagań użytkowników. Wśród dostępnych produktów znajdują się:

Funkcjonalności i algorytmy zabezpieczające

Urządzenia serii BCS Ultra oferują wiele zaawansowanych funkcjonalności oraz algorytmów zabezpieczających nagrania przed uszkodzeniem i manipulacją. Do najważniejszych z nich należą:

Dzięki tym rozwiązaniom użytkownicy mogą być pewni, że ich nagrania będą bezpieczne i niepodważalne, co jest szczególnie istotne w przypadku ewentualnych spraw sądowych.

Inteligentna analiza obrazu

Wybrane kamery BCS Ultra są wyposażone w algorytmy inteligentnej analizy obrazu, co pozwala na jeszcze bardziej efektywne monitorowanie. Sygnały alarmowe mogą być odbierane za pomocą aplikacji dostępnych na platformach Android, iOS oraz za pomocą aplikacji typu VMS.

Certyfikat NDAA (National Defense Authorization Act)

Ważną cechą rozwiązań serii BCS ULTRA jest nadany im certyfikat NDAA. Produkty posiadające certyfikat NDAA spełniają określone kryteria, które pozwalają na ich użycie w instalacjach i systemach monitoringu, które są wykorzystywane przez agencje rządowe USA, w tym przez wojsko.

Nagrody i wyróżnienia

Podczas targów SECUREX 2024 jedna z kamer obrotowych BCS Ultra została nagrodzona Złotym Medalem, co potwierdza wysoką jakość i innowacyjność oferowanych przez naszych dostawców produktów.

Seria BCS Ultra to nowoczesne rozwiązania dla systemów monitoringu wizyjnego, które łączą zaawansowaną technologię z łatwością obsługi oraz wysokim poziomem bezpieczeństwa. Szeroka gama produktów i zaawansowane funkcjonalności sprawiają, że jest to doskonały wybór dla wymagających użytkowników. Dzięki współpracy z renomowaną fabryką w Korei Południowej, możemy zaoferować produkty spełniające najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Powiązane produkty

Może zainteresować Cię również