Twoja przeglądarka nie obsługuje JaaScript. Włącz, aby mogła poprawnie funkcjonować.

Centrale INTEGRA i automatyka budynkowa, system KNX

2023-09-12
Centrale INTEGRA i automatyka budynkowa, system KNX
System KNX jest światowym standardem wśród systemów sterowania inteligentnym budynkiem. Wspólnie z centralą alarmową INTEGRA SATEL tworzy idealne rozwiązanie dla osób, które oczekują więcej niż tylko standardowych funkcji systemu alarmowego lub KNX. To połączenie gwarantuje kompleksową kontrolę nad budynkiem, zwiększając komfort życia i zapewniając bezpieczeństwo.

Automatyka budynkowa SATEL KNX to wybór dla tych, którzy dążą do pełnej kontroli i efektywności w swoim domu lub biurze.

Do codziennego sterowania obydwoma systemami można wykorzystać manipulatory dotykowe, będące częścią systemu alarmowego, co przekłada się na optymalizację kosztów. Do zdalnego sterowania systemem alarmowym oraz częścią funkcji systemu KNX może służyć aplikacja mobilna INTEGRA CONTROL.

Elementem niezbędnym do przeprowadzenia integracji obu systemów jest moduł INT-KNX-2. Umożliwia on sterowanie aktorami KNX za pomocą centrali z rodziny INTEGRA. Istnieje także możliwość zwrotnego przekazania informacji – z systemu KNX docentrali alarmowej. Moduł wyposażony jest w gniazdo KNX, za pomocą którego podłączany jest bezpośrednio do magistrali KNX.

 

Centrale INTEGRA i automatyka budynkowa

Bezpieczeństwo, komfort i oszczędność w zasięgu ręki:

 

Moduły KNX znajdujące się w naszej ofercie

KNX-DIM21 SATEL

KNX-DIM21

Moduł KNX-DIM21 SATEL jest uniwersalnym dwukanałowym aktorem ściemniającym KNX, który umożliwia płynne sterowanie źródłami światła o mocy do 300 W na jeden kanał.

Sprawdź szczegóły

KNX-BIN24

KNX-BIN24

Uniwersalny moduł wejść binarnych KNX-BIN24 SATEL. Urządzenie umożliwia zamianę sygnałów elektrycznych (napięciowych) w telegramy sterujące dla innych urządzeń KNX.

Sprawdź szczegóły

KNX-SA24 SATEL

KNX-SA24

Moduł KNX-SA24 SATEL jest uniwersalnym aktorem przełączającym, który umożliwia sterowanie urządzeniami elektrycznymi (oświetlenie, wentylatory). KNX-SA24 posiada 8 wyjść przekaźnikowych.

Sprawdź szczegóły

KNX-SA41

KNX-SA41

Moduł KNX-SA41 SATEL jest uniwersalnym aktorem przełączającym, który umożliwia sterowanie urządzeniami elektrycznymi (oświetlenie, wentylatory). KNX-SA41 posiada 4 wyjścia przekaźnikowe.

Sprawdź szczegóły

KNX-BSA12L SATEL

KNX-BSA12L

Moduł żaluzjowy (aktor) KNX-BSA12L SATEL przeznaczony jest do sterowania urządzeniami z silnikiem 24 V DC. Umożliwia sterowanie ruchem zasłon

Sprawdź szczegóły

KNX-BSA12H SATEL

KNX-BSA12H

Moduł żaluzjowy KNX-BSA12H SATEL przeznaczony jest do sterowania urządzeniami z silnikiem 230 V AC. Umożliwia sterowanie ruchem zasłon

Sprawdź szczegóły

KNX-PS640 SATEL

KNX-PS640

Zasilacz KNX-PS640 SATEL umożliwia zasilanie magistrali KNX napięciem systemowym (SELV). Wyjście z wbudowanym dławikiem pozwala na rozdzielenie zasilania od linii komunikacyjnej magistrali KNX.

Sprawdź szczegóły

KNX-USB SATEL

KNX-USB

Interfejs USB KNX-USB SATEL umożliwia komunikację między magistralą KNX a komputerem w celu programowania i monitorowania urządzeń na magistrali za pomocą programu ETS.

Sprawdź szczegóły

 

Dlaczego KNX?

Dla użytkownika:

Dla instalatora:

Do pobrania

Automatyka budynkowa KNX SATEL Dom inteligentny i bezpieczny Automatyka budynkowa, moduły KNX

Powiązane produkty

Może zainteresować Cię również