Twoja przeglądarka nie obsługuje JaaScript. Włącz, aby mogła poprawnie funkcjonować.

Automatyka budynkowa, system KNX. Podsumowanie szkolenia

2023-11-09
Automatyka budynkowa, system KNX. Podsumowanie szkolenia
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i udział w kolejnym, pełnym wiedzy szkoleniu technicznym! To było ciekawe doświadczenie dzielenia się wiedzą oraz doświadczeniem z naszymi instalatorami.

Szkolenie, które miało miejsce w siedzibie FONEX przy współpracy z firmą SATEL, skupiło się na omówieniu modułów KNX produkowanych przez SATEL oraz integracji systemu inteligentnego domu z systemem alarmowym INTEGRA.

Podczas pierwszej części szkolenia, przyjrzeliśmy się historii organizacji KNX, topologii systemu KNX, mediom wykorzystywanym w systemie, adresowaniu, telegramom oraz sprzętowi KNX dostarczanemu przez SATEL. Ponadto zgłębiliśmy temat integracji z systemem alarmowym.

Drugą część szkolenia poświęcona była praktycznym aspektom. Instalacja oprogramowania ETS5, tworzenie projektów w ETS5, sterowanie oświetleniem, w tym funkcje takie jak klatka schodowa czy regulacja jasności, oraz sterowanie roletami. Zakończyliśmy dzień diagnostyką i logowaniem magistrali, aby uczestnicy mogli lepiej zrozumieć i opanować wszystkie aspekty systemu KNX.

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim za zaangażowanie i entuzjazm podczas szkolenia. Wierzymy, że zdobyta wiedza będzie nieoceniona w waszej pracy z systemami inteligentnego domu. Do zobaczenia na kolejnych szkoleniach!

Galeria

Powiązane produkty

Może zainteresować Cię również