Twoja przeglądarka nie obsługuje JaaScript. Włącz, aby mogła poprawnie funkcjonować.
Kategorie i filtry
PODKATEGORIE
CENA
Dostępność
{{property.name}}
-

Tiandy

Tiandy tworzy produkty związane z bezpieczeństwem i dostarcza je na rynki globalne. W sklepie Fonex oferujemy kamery Tiandy tubowe i kopułkowe będące rozwiązaniem odpowiednim zarówno dla użytkowników indywidualnych, jak i firm, sklepów.

Brak produktów

Niestety obecnie nie posiadamy żadnych produktów. Jeśli szukasz produktu, którego nie ma u nas na stronie.

Zadzwoń do nas 34 3 525 111 bądź napisz maila na sklep@fonex.pl

Możesz także spróbować poszukać naszego produktu przez wyszukiwarkę u góry strony bądź usunąć filtry.

STRONA GŁÓWNA
Sortuj wg:
Widok:

Kamery Tiandy - szybkoobrotowe i klasyczne

Bogata oferta Tiandy obejmuje szeroką gamę kamer, od podstawowych urządzeń po niezwykle zaawansowane rozwiązania. W asortymencie Tiandy znajduje się kamera szybkoobrotowa TC-H324S, o klasie szczelności obudowy IP66, doskonała do stosowania na zewnątrz. Inteligentna analiza obrazu pozwala m.in. definiować obszary zastrzeżone, wykrywać detekcję tłumu czy parkowanie na niedozwolonym terenie. Poprzez zastosowanie tej technologii przez markę Tiandy możliwe jest nawet alarmowanie zmian pozycji obiektów, które pozostawały przez długi czas nieruchome np. eksponaty muzealne.

Rejestratory do kamer Tiandy

Tiandy oferuje także rejestratory IP 20-kanałowe, 40-kanałowe, 60-kanałowe 80-kanałowe doskonałe do zaawansowanych systemów monitoringu, osiągające przepustowość nawet 320 Mbp (model TC-R3880). Wśród wyróżników rejestratorów Tiandy warto wyróżnić funkcję inteligentnej analizy obrazu.