Twoja przeglądarka nie obsługuje JaaScript. Włącz, aby mogła poprawnie funkcjonować.
Kategorie i filtry
PODKATEGORIE
CENA
Dostępność
{{property.name}}
-

Ropam

Ropam Elektronik to krajowa firma produkująca moduły GSM oraz nowoczesne systemy alarmowe, ich elementy oraz akcesoria niezbędne do prawidłowego funkcjonowania tego rodzaju instalacji. Produkty tworzone przez firmę Ropam to innowacyjne konstrukcje nastawione na maksymalne wykorzystanie możliwości, jakie dają najnowsze technologie.

Brak produktów

Niestety obecnie nie posiadamy żadnych produktów. Jeśli szukasz produktu, którego nie ma u nas na stronie.

Zadzwoń do nas 34 3 525 111 bądź napisz maila na sklep@fonex.pl

Możesz także spróbować poszukać naszego produktu przez wyszukiwarkę u góry strony bądź usunąć filtry.

STRONA GŁÓWNA
Sortuj wg:
Widok:

Obsługa systemu alarmowego ROPAM

Do obsługi swoich systemów Ropam Elektronik oferuje dedykowane aplikacje mobilne, które pozwalają na zdalną obsługę wielu funkcji za pomocą smartphona lub tabletu. Rozwiązanie takie jest wygodne, nowoczesne i znacząco zwiększa funkcjonalność systemu alarmowego zbudowanego w oparciu o centrale alarmowe producenta. Tworzone przez Ropam poszczególne elementy składające się na kompletne instalacje wielokrotnie były nagradzane na branżowych wystawach oraz targach, a także zdobywały wyróżnienia w konkursach konsumenckich. Szeroki wybór modeli oraz atrakcyjne ceny, w jakich są one oferowane to kolejne zalety produktów tego polskiego producenta znanego także na wielu rynkach europejskich.

Poza sprzętem firma tworzy oprogramowanie komputerowe służące do konfiguracji, obsługi oraz aktualizacji oferowanych urządzeń. Produkuje także elementy automatyki budynkowej, takie jak autonomiczne koncentratory, które pozwalają na instalacje systemów inteligentnych domów, zdalnego sterowania urządzeniami elektronicznymi oraz skutecznych zabezpieczeń antywłamaniowych.