Twoja przeglądarka nie obsługuje JaaScript. Włącz, aby mogła poprawnie funkcjonować.
Kategorie i filtry
PODKATEGORIE
CENA
Dostępność
{{property.name}}
-

Optex

OPTEX to międzynarodowa firma, lider w branży produkcji urządzeń ochrony mienia, między innymi wytwarza wewnętrzne i zewnętrzne czujki ruchu oraz bariery ochrony obwodowej.

Optex - czujki PIR i inne urządzenia do systemów ochrony mienia

OPTEX już prawie cztery dekady dostarcza fachowe i profesjonalne rozwiązania oparte na technologii detekcji promieniowania podczerwonego. Produkty firmy znane są oraz stosowane w ponad pięćdziesięciu krajach świata. Zaufanie klientów zdobyła dzięki stworzeniu oraz wdrożeniu unikalnych standardów jakościowych, które obowiązują na każdym etapie produkcji systemów zabezpieczeń, takich jak czujki ruchu. OPTEX słynie także z wysokiej jakość obsługi klienta oraz profesjonalnego serwisu po-sprzedażowego.

Firma stale rozwija i wprowadza nowe technologie, dzięki prężnie działającemu działowi badań i rozwoju. OPTEX jako firma pragnąca zachować pozycję lidera w branży, dokłada wszelkich starań by oferowane przez nią systemy bezpieczeństwa, były nie tylko innowacyjne, ale i funkcjonalne. Produkowane w zakładach produkcyjnych firmy na całym świecie komponenty, pozwalają tysiącom osób codziennie unikać wypadków, ułatwiają wykonywanie żmudnych prac i pomagają dbać o bezpieczeństwo maszyn i pracowników setek firm w wielu krajach.

Brak produktów

Niestety obecnie nie posiadamy żadnych produktów. Jeśli szukasz produktu, którego nie ma u nas na stronie.

Zadzwoń do nas 34 3 525 111 bądź napisz maila na sklep@fonex.pl

Możesz także spróbować poszukać naszego produktu przez wyszukiwarkę u góry strony bądź usunąć filtry.

STRONA GŁÓWNA
Sortuj wg:
Widok: