Twoja przeglądarka nie obsługuje JaaScript. Włącz, aby mogła poprawnie funkcjonować.
Kategorie i filtry
PODKATEGORIE
CENA
Dostępność
{{property.name}}
-

NEXWEI

System wideodomofonowym NEXWEI charakteryzuje się eleganckim designem, nowoczesną technologią oraz świetną funkcjonalnością. Za pomocą urządzeń NEXWEI zbudujesz wideodomofon dla jednej lub dwóch rodzin z funkcją interkomu (rozmowy wewnętrznej pomiędzy monitorami).

Stacje wewnętrzne serii NW-VI różnią się między sobą wielkością ekranu LCD oraz technologią jego wykonania. Modele w wersji S np. NW-VI9S-B posiadają ekran IPS, który charakteryzuje się szerokim kątem widzenia oraz ładnymi, nasyconymi kolorami. NW-VI10S-W to największy, bo aż 10-calowy wideomonitor. Podobnie jak NW-VI9S-W i NW-VI9S-B został wyposażony w funkcję pamięci, dzięki której jest możliwość rejestrowania krótkich filmów po wykryciu ruchu w obrębie stacji bramowej. Pamięć pozwala również na zostawienie indywidualnej wiadomości dla odwiedzających gości, przykładowo: "Firma Fonex jest czynna w godzinach od 8 do 17, pozostaw wiadomość po sygnale", oraz wykonanie do 90 zdjęć.

NEXWEI to również stacje bramowe. Większość modeli posiada czytnikiem kart i breloków RFID 125 kHz. Obiektyw w kamerze charakteryzuje się szerokim kątem widzenia 110º / 62º. Obudowy paneli zewnętrznych zostały wykonane ze stopu cynku.

Brak produktów

Niestety obecnie nie posiadamy żadnych produktów. Jeśli szukasz produktu, którego nie ma u nas na stronie.

Zadzwoń do nas 34 3 525 111 bądź napisz maila na sklep@fonex.pl

Możesz także spróbować poszukać naszego produktu przez wyszukiwarkę u góry strony bądź usunąć filtry.

STRONA GŁÓWNA
Sortuj wg:
Widok: