Twoja przeglądarka nie obsługuje JaaScript. Włącz, aby mogła poprawnie funkcjonować.
Kategorie i filtry
PODKATEGORIE
CENA
Dostępność
{{property.name}}
-

HIKVISION

Hikvision to stale rozwijająca się marka, która jest światowym liderem w zakresie monitoringu. Powstała w 2001 roku i obecnie jest największym dostawcą systemów CCTV. W swojej ofercie posiada kamery analogowe i IP oraz pełen zakres profesjonalnych analogowych, hybrydowych i sieciowych rejestratorów umożliwiających bezproblemową integrację w systemach CCTV oraz szereg dedykowanych akcesoriów tj. uchwyty czy puszki montażowe. Hikvision produkuje profesjonalne systemy zabezpieczeń w oparciu o najnowocześniejsze technologie i o różnym stopniu zaawansowania, dzięki czemu dociera do różnych odbiorców.

Kamery Hikvision i inne urządzenia do monitoringu

Kamery Hikivision to urządzenia o wysokiej rozdzielczości, które pozwalają na płynną rejestrację obrazu bez szumów oraz zakłóceń. W ofercie są do wyboru kamery klasyczne, kopułowe, tulejowe, kompaktowe czy miniaturowe. Kamery Hikivision są idealne w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Systemy monitoringu Hikivision pozwalają na rejestrowanie video w trybie ciągłym 24x7. Oferują szereg zaawansowanych funkcji, mimo tego są proste w obsłudze i przyjazne dla użytkownika.

Urządzenia tego producenta są kluczowymi elementami najbardziej wymagających systemów w różnorodnych segmentach rynku w ponad 100 krajach świata, w tym również w Polsce. W celu zapewnienia bezpieczeństwa są stosowane między innymi w:

  • systemach monitoringu miejskiego,
  • obiektach handlowych, usługowych i przemysłowych,
  • szkolnictwie,
  • monitoringu w szpitalach i przychodniach,
  • systemach monitoringu w transporcie,
  • monitoringu imprez masowych,
  • obiektach mieszkalnych i innych.

Nie często się zdarza, że producent jest prawdziwym wytwórcą swoich urządzeń. Hikvision już na etapie produkcji elementów do urządzeń sprawuje nadzór nad ich jakością. Dzięki temu urządzenia spełniają rygorystyczne normy, które z roku na rok są podnoszone.

Hasło kontrola jakości obejmuje kompleksowy system: kontrola jakości projektowania (DQA), kontrola jakości wytwarzania (MQA), kontrola serwisowa produktów i świadczonej klientom pomocy technicznej.

Brak produktów

Niestety obecnie nie posiadamy żadnych produktów. Jeśli szukasz produktu, którego nie ma u nas na stronie.

Zadzwoń do nas 34 3 525 111 bądź napisz maila na sklep@fonex.pl

Możesz także spróbować poszukać naszego produktu przez wyszukiwarkę u góry strony bądź usunąć filtry.

STRONA GŁÓWNA
Sortuj wg:
Widok: