Twoja przeglądarka nie obsługuje JaaScript. Włącz, aby mogła poprawnie funkcjonować.
Kategorie i filtry
PODKATEGORIE
CENA
Dostępność
{{property.name}}
-

Genway

Genway jest wiodącym producentem systemów domofonowych oraz wideodomofonowych. Na światowym roku obecny jest od nieco ponad 20 lat. Genway to ceniony producent o długiej tradycji, znany na całym świecie dzięki innowacyjnym technologiom i niezawodnym produktom z obszaru kontroli dostępu.

Brak produktów

Niestety obecnie nie posiadamy żadnych produktów. Jeśli szukasz produktu, którego nie ma u nas na stronie.

Zadzwoń do nas 34 3 525 111 bądź napisz maila na sklep@fonex.pl

Możesz także spróbować poszukać naszego produktu przez wyszukiwarkę u góry strony bądź usunąć filtry.

STRONA GŁÓWNA
Sortuj wg:
Widok:

Genway - wideodomofony kompatybilne z TUYA

W sklepie Fonex posiadamy atrakcyjną ofertę produktów Genway, które umożliwiają kontrolę dostępu i zwiększają poziom bezpieczeństwa w domach oraz biurach. Wśród asortymentu dostępne są wideodomofony Genway, które umożliwiają komunikację z osobami przed wejściem do budynku oraz pozwalają na zdalne otwieranie drzwi, nawet z poziomu aplikacji mobilnej TUYA Smart (dostępnej na telefony oparte o systemy Android i iOS). Otwieranie drzwi za jej pośrednictwem wymaga zamontowanego i połączonego z panelem monitora z serii F.

Zewnętrzny panel domofonowy Genway z kamerą i czytnikiem RFID

Jednorodzinne panele zewnętrzne wideodomofonów Genway oprócz niezakłóconej komunikacji głosowej oferują transmisję obrazu w rozdzielczości pozwalającej na swobodną identyfikację osób na zewnątrz. Znajdujący się na panelu zewnętrznym czytnik obsługuje zarówno karty, jak i breloki RFID. W przypadku modelu F-S9-2W na panelu zewnętrznym umiejscowiono czytelną klawiaturę numeryczną, pozwalającą na wpisanie kodu dostępu.