Twoja przeglądarka nie obsługuje JaaScript. Włącz, aby mogła poprawnie funkcjonować.
Kategorie i filtry
PODKATEGORIE
CENA
Dostępność
{{property.name}}
-

EZVIZ

Marka Ezviz istnieje na rynku od 2013 roku. W tym czasie zdobyła uznanie przede wszystkim jako producent nowoczesnych urządzeń do monitoringu - głównie bezprzewodowych kamer IP. Produkty wyróżniają się bardzo wysoką jakością, co gwarantuje niezawodny poziom ochrony obiektu, bez względu na czynniki zewnętrzne. Sprawdź kamery Ezviz w sklepie Fonex.pl i postaw na zaawansowane rozwiązania.

Brak produktów

Niestety obecnie nie posiadamy żadnych produktów. Jeśli szukasz produktu, którego nie ma u nas na stronie.

Zadzwoń do nas 34 3 525 111 bądź napisz maila na sklep@fonex.pl

Możesz także spróbować poszukać naszego produktu przez wyszukiwarkę u góry strony bądź usunąć filtry.

STRONA GŁÓWNA
Sortuj wg:
Widok:

Ezviz - kamery dla domu i biznesu

Wybór odpowiedniej kamery do monitoringu ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia bezpieczeństwa budynku, a tym samym - jego mieszkańców, pracowników, jak i wszystkich przebywających tam osób. To właśnie z tego powodu od wielu lat niezawodnym rozwiązaniem w wielu miejscach okazują się kamery IP Ezviz, wyróżniające się nie tylko łatwością instalacji i obsługi, ale również szeregiem innych funkcji. Oto najważniejsze z nich. 

  • Dedykowana aplikacja Ezviz umożliwia bardzo proste zarządzanie urządzeniem - między innymi nagrywanie czy zapisywanie wydarzeń.
  • Wysoka jakość obrazu zapewnia doskonały podgląd w różnych warunkach pogodowych, a także przy różnym oświetleniu, na co pozwala tryb nocny. 
  • Kamery Ezviz cechują się odpornością na niesprzyjającą pogodę, dlatego nie są im straszne deszcz, śnieg lub wiatr. 
  • Wszechstronność zastosowania bezprzewodowych kamer IP Ezviz pozwala na ich montaż nie tylko w domach jednorodzinnych, ale także biurach, sklepach bądź niewielkich firmach. 

Jeżeli zatem poszukujesz rozwiązań dla inteligentnego domu (smart home) i nie tylko, które są z jednej strony niezawodne, a z drugiej - ekonomiczne i intuicyjne w obsłudze, postaw na ofertę producenta Ezviz.

Gdzie sprawdzą się kamery Ezviz?

Produkty marki Ezviz są idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących niezawodnego systemu monitoringu, który jest zarówno efektywny, jak i łatwy w obsłudze czy gromadzeniu danych. Znajdują one zastosowanie w wielu obiektach - od monitorowania domów, przez zabezpieczenia przestrzeni biurowych, po obserwację obszarów takich, jak ogrody, podjazdy czy parkingi. 

Dzięki zastosowaniu połączenia bezprzewodowego wi-fi, kamery Ezviz można umieścić w dowolnym miejscu, zapewniając elastyczne planowanie systemu bezpieczeństwa.