Twoja przeglądarka nie obsługuje JaaScript. Włącz, aby mogła poprawnie funkcjonować.
Kategorie i filtry
PODKATEGORIE
CENA
Dostępność
{{property.name}}
-

DSC

Skuteczny alarm w budynku to podstawa jego bezpieczeństwa. Trudno wyobrazić sobie pozostawienie obiektu na dłuższy czas bez elektronicznych systemów zabezpieczeń. Poniższa oferta prezentuje szeroki wybór central alarmowych DSC serii Power NEO oraz akcesoriów do nich tj. czujki ruchu, klawiatury oraz moduły (zasilania, radiowe, rozszerzeń). Centrala jest połączona ze wszystkimi czujnikami w sposób przewodowy. Pobierając z nich informacje, może błyskawicznie poinformować o alarmie, co może uchronić przed utratą mienia. Niezwykle ważnym elementem, niezbędnym do obsługi płyty głównej centrali jest klawiatura. W portfolio DSC znajdziemy kilka modeli różniących się parametrami m.in.:

  • manipulatory LCD, LCD z czytnikiem breloków zbliżeniowych, LCD z modułem radiowym,
  • klawiatury z ekranem dotykowym,
  • seria klawiatur ikonowych,
  • manipulator LED (bez wyświetlacza LCD),
  • klawiatury bezprzewodowe z wyświetlaczem LCD.

Szczególnej uwadze polecamy manipulator z dużym dotykowym wyświetlaczem TFT z przekątną 7" - HS2TCH. Pozwala ona na włączanie i wyłączanie systemu oraz szczegółowe zarządzanie centralą DSC.

Oferta alarmów DSC

Oferta firmy DSC to również seria urządzeń komunikujących się między sobą w sposób bezprzewodowy, wykorzystując technologię PowerG. Podstawowym elementem systemu jest centrala alarmowa WP8010. Centrala przeznaczona jest do zaawansowanych rozwiązań i pracy w trudnych warunkach. Posiada doskonały zasięg, wydłużoną żywotność baterii w urządzeniach i pewność na poziomie systemów przewodowych. Do współpracy z centralą przeznaczone są urządzenia serii PG89xx.

Firma DSC to profesjonalny producent elementów systemów alarmowych. Dołącz do grona ufających nam klientów i stwórz solidny i bezpieczny system alarmowy.

Brak produktów

Niestety obecnie nie posiadamy żadnych produktów. Jeśli szukasz produktu, którego nie ma u nas na stronie.

Zadzwoń do nas 34 3 525 111 bądź napisz maila na sklep@fonex.pl

Możesz także spróbować poszukać naszego produktu przez wyszukiwarkę u góry strony bądź usunąć filtry.

STRONA GŁÓWNA
Sortuj wg:
Widok: