Twoja przeglądarka nie obsługuje JaaScript. Włącz, aby mogła poprawnie funkcjonować.
Kategorie i filtry
PODKATEGORIE
CENA
Dostępność
{{property.name}}
-

Dahua

Dahua Technology Co. LTD to renomowany producent i dostawca wysokiej jakości urządzeń do monitoringu wizyjnego. W poniższej ofercie znajdziesz produkty firmy Dahua przeznaczone dla potrzeb profesjonalnego monitoringu. Najlepsze rozwiązania dla systemów CCTV pochodzą od firmy Dahua. CCTV ( Closed-Circuit TeleVision) oznacza telewizję o obwodzie zamkniętym, powszechnie znaną jako telewizja przemysłowa. Kamery tej firmy cechują się wysoką jakością obrazu. Dostępne są w dwóch wariantach rozdzielczości: Full HD 1080p oraz HD 720p w systemie HD-CVI. Model DH-HAC-HFW2220S umożliwia również nagrywanie w 50 kl/s w standardzie HD. Małe przetworniki oraz krótkie ogniskowe zapewniają bardzo szeroki kąt widzenia, a wyposażenie kamer w technologię podczerwieni umożliwia wyraźne rejestrowanie obrazu nawet w nocy.

Kamery Dahua to nowoczesne urządzenia, wykorzystujące najlepsze rozwiązania oraz cechujące się wysoką wodoszczelnością i odpornością na czynniki mechaniczne.

Dołącz do grona ufających nam klientów i postaw na kamery firmy Dahua. CCTV to system, który wdraża coraz więcej firm. Stwórz porządny, zapewniający bezpieczeństwo system kamer przemysłowych, używając urządzeń od renomowanego producenta.

Brak produktów

Niestety obecnie nie posiadamy żadnych produktów. Jeśli szukasz produktu, którego nie ma u nas na stronie.

Zadzwoń do nas 34 3 525 111 bądź napisz maila na sklep@fonex.pl

Możesz także spróbować poszukać naszego produktu przez wyszukiwarkę u góry strony bądź usunąć filtry.

STRONA GŁÓWNA
Sortuj wg:
Widok: