Twoja przeglądarka nie obsługuje JaaScript. Włącz, aby mogła poprawnie funkcjonować.
Kategorie i filtry
PODKATEGORIE
CENA
Dostępność
{{property.name}}
-

Commax

Koreańska firma Commax znana jest od prawie 50 lat z produkcji funkcjonalnych oraz innowacyjnych systemów domofonowych i wideodomofonowych. Urządzenia tego producenta stosowane są przez klientów w wielu krajach, do zabezpieczania prywatnych posesji, ale także jako elementy większych systemów kontroli dostępu. Używane są w obiektach takich jak zakłady przemysłowe, biurowce, hale magazynowe, sklepy. Commax oferuje szeroką gamę rozwiązań, które znacząco wpływają na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa każdej posesji lub nieruchomości.

System domofonowy Commax składa się z dwóch podstawowych elementów: stacji bramowej (zewnętrznej) oraz unifonu (panelu zewnętrznego). Przy pomocy dostępnych elementów można stworzyć system dla jednej rodziny (z jednym przyciskiem wywołania) lub instalację dwurodzinną. 

Commax to również systemy wideodomofonowe. W naszej ofercie można znaleźć dużą ilość monitorów, różniących się:

  • wielkości wbudowanego wyświetlacza (najczęściej 4.3" lub 7")
  • rozdzielczością ekranu 
  • ilością obsługiwanych wejść: 1, 2 lub więcej
  • wyglądem, design urządzenia

Wideodomofony IP COMMAX

Na uwagę zasługuje nowa seria urządzeń - wideodomofony IP. Zaawansowane technicznie rozwiązania sprawiają, iż korzystanie z produktów koreańskiego producenta oraz ich serwisowanie jest łatwe i nie sprawia żadnych kłopotów. Natomiast bogata oferta modeli i typów pozwala na stworzenie nawet bardzo rozbudowanej sieci kontroli dostępu składającej się ze współpracujących ze sobą urządzeń.

Produkty Commax uniemożliwiają wstęp na dany teren osobom niepożądanym oraz chronią daną nieruchomość przed kradzieżą. Dlatego warto zwrócić uwagę na nowoczesne, wytrzymałe oraz profesjonalne zestawy oferowane przez producenta. Tym bardziej że charakteryzuje je estetyczny i atrakcyjny design.

Brak produktów

Niestety obecnie nie posiadamy żadnych produktów. Jeśli szukasz produktu, którego nie ma u nas na stronie.

Zadzwoń do nas 34 3 525 111 bądź napisz maila na sklep@fonex.pl

Możesz także spróbować poszukać naszego produktu przez wyszukiwarkę u góry strony bądź usunąć filtry.

STRONA GŁÓWNA
Sortuj wg:
Widok:

Wideofon Commax - rozwiązanie dla wymagających

Każdy wideofon Commax posiada diody LED zapewniające doświetlenie w nocy. Dzięki temu nawet w nocy domownicy mogą zobaczyć gościa dzwoniącego do domu. Obecna w wielu urządzeniach w tej kategorii funkcja interkomu umożliwia komunikację pomiędzy monitorami podłączonymi do systemu.Możliwość sterowania automatyką bramową dodatkowo pozwala na ograniczenie liczby urządzeń w systemie kontroli dostępu.

Obecna w niektórych monitorach serii CDV (np. CDV-70MF) funkcja PIP pozwala by podczas oglądania programu pochodzącego z jednego źródła (kanału) można jednocześnie oglądać w małym okienku to, co jest emitowane w innym kanale.