Twoja przeglądarka nie obsługuje JaaScript. Włącz, aby mogła poprawnie funkcjonować.
Kategorie i filtry
PODKATEGORIE
CENA
Dostępność
{{property.name}}
-

BCS POINT

Aktualnie większość firmy i instytucji opiera swoje systemy bezpieczeństwa o monitoring wizyjny. Dzisiaj monitoruje się nie tylko obiekty użyteczności publicznej, ale także prywatne posesje. Obraz z kamer jest zapisywany 24h na dobę, dzięki czemu w przypadku kradzieży, wypadku bądź innego niefortunnego zdarzenia istnieje możliwość odtworzenia danego momentu i znalezienia winnych. Trzeba również zaznaczyć, że sama obecność kamer jest już dobrym systemem ochrony, ponieważ działa w roli swoistego straszaka.

Wśród urządzeń do monitoringu na szczególną uwagę zasługują produkty firmy BCS Point. W ofercie znajdziemy m.in. rejestratory, kamery, klawiatury sieciowe, switche oraz inne akcesoria (obudowy, puszki). Kamery IP różnią się również ze względu na obudowę: kopułkową, tubową, zewnętrza, wewnętrzną, typu fisheye, czy szybkoobrotową. Klienci doceniają markę BCS Point głównie ze względu na nowoczesne rozwiązania, jak i możliwość dokładnego dostosowania sprzętu do konkretnego obiektu.

Większość kamer wyposażonych jest w specjalny promiennik podczerwieni, który doświetla monitorowaną scenę w porze nocnej. To bardzo użyteczna funkcja, która sprawdzi się szczególnie podczas monitoringu zewnętrznego w miejscach, w których nie ma latarni ulicznych lub innego oświetlenia sztucznego. W zależności od modelu kamery mogą być montowane bezpośrednio do ściany lub sufitu, a następnie ustawia tak aby obejmowały wybraną scenę. Warto dodać, że produkty są wykonane z wyjątkową dbałością, jeśli chodzi o odporność na wstrząsy i uderzenia. Dodatkowo warto również zwrócić uwagę na to, że kamery BCS Point są również bardzo estetyczne i ładne, dlatego ich obecność nie wybija się na tle krajobrazu czy elewacji budynku.

Oprócz podstawowych funkcjonalności, które powinna mieć każda kamera, sprzęt BCS Point posiada szereg funkcji takich jak cyfrowa redukcja szumów 3DNR, wbudowany WEB Server (zgodność z BCS-NVR-Point, CMS (BCS Manager), aplikacja na system Android / iOS, P2P), szczelność IP66, czy tzw. wanadloodporną obudowę, czyli podwyższony standard wytrzymałości materiału. Większość kamer została wyposażona w inteligentne funkcje detekcji tj. wtargnięcie w obszar, detekcja twarzy, liczenie osób, przekroczenie linii. Warto wybrać kamery BCS Point, ponieważ to najlepszy sprzęt w swojej klasie cenowej. Zadbaj o bezpieczeństwo ludzi i mienia wybierając systemy do monitoringu od BCS Point.

Brak produktów

Niestety obecnie nie posiadamy żadnych produktów. Jeśli szukasz produktu, którego nie ma u nas na stronie.

Zadzwoń do nas 34 3 525 111 bądź napisz maila na sklep@fonex.pl

Możesz także spróbować poszukać naszego produktu przez wyszukiwarkę u góry strony bądź usunąć filtry.

STRONA GŁÓWNA
Sortuj wg:
Widok: