Twoja przeglądarka nie obsługuje JaaScript. Włącz, aby mogła poprawnie funkcjonować.
Kategorie i filtry
PODKATEGORIE
CENA
Dostępność
{{property.name}}
-

BCS

Warto stawiać na jednego z najbardziej renomowanych producentów dostarczających elementy do telewizji przemysłowej, czyli markę BCS. Oferta firmy to m.in.: profesjonalne kamery służące monitorowaniu dowolnych obszarów, rejestratory oraz szereg akcesorii. Firma BCS istnieje na rynku od ponad 20 lat, co jedynie podkreśla doświadczenie w produkcji urządzeń służącym bezpieczeństwu.

Brak produktów

Niestety obecnie nie posiadamy żadnych produktów. Jeśli szukasz produktu, którego nie ma u nas na stronie.

Zadzwoń do nas 34 3 525 111 bądź napisz maila na sklep@fonex.pl

Możesz także spróbować poszukać naszego produktu przez wyszukiwarkę u góry strony bądź usunąć filtry.

STRONA GŁÓWNA
Sortuj wg:
Widok:

Kamery IP producenta BCS

Kamery BCS to szeroka gama produktów o różnych parametrach i właściwościach. Ofertę stanowią kamery kopułowe, tubowe, szybkoobrotowe, przeznaczone do użytku zewnętrznego oraz wewnętrznego. Ponadto są to również urządzenia o różnych rozdzielczościach. W ofercie znajdują się kamery generujące obraz w standardzie FullHD do ogólnego poglądu oraz nadzoru. Dla bardziej wymagających klientów BCS przygotował serię kamer w wyższej rozdzielczości (np.: 8MPx w systemie Analog HD lub nawet 12MPx w kamerach IP). Sklep FONEX w ofercie posiada szeroką gamę produktów marki.

Rejestratory i kamery BCS - poznaj ich funkcje!

Warto zapoznać się z wszelkimi funkcjami oraz właściwościami urządzeń, gdyż pozwoli nam to na zakup idealnej oraz dostosowanej do naszych potrzeb kamery. BCS Line proponuje przede wszystkim wcześniej wspomniane kamery kopułowe, tubowe, oraz szybkoobrotowe. Każdy z rodzajów pozwala na różniące się możliwości. Kamery kopułowe przede wszystkim najmniej rzucają się w oczy. Z tego powodu ten rodzaj kamer stosuje się we wszelkich sklepach. Kamery tubowe natomiast są bardziej widoczne, aczkolwiek często zachodzi potrzeba, aby urządzenie rzucało się w oczy. Dodatkowo umożliwiają najszerszy zakres ruchu. Dobrze nadają się do obserwacji zewnętrznych obszarów. Kamery szybkoobrotowe, umożliwiają zdalne sterowanie. Przykładowo osoba, która w danym momencie zajmuje się ochroną budynku, ma możliwość śledzenia danej osoby czy pojazdu i/lub wykonania zbliżenia.

Przydatną funkcją jest również obsługa mechanicznego filtra podczerwieni ICR dzień / noc, jaką oferują produkty BCS. CCTV (czyli: telewizja przemysłowa) jest instalacją, od której wymaga się spełniania swojej roli całodobowo. Warto zadbać, aby nasz monitoring odpowiednio rejestrował obraz nie tylko dniem, ale również nocą. Widoczność w ciemnościach jest możliwa, dzięki promiennikom podczerwieni, jakie udostępnia w swoich urządzeniach marka BCS. Kamery dostępne w ofercie mogą być wyposażone w mikrofon. W warunkach, gdy widoczność nie jest dostateczna, pomocna okaże się funkcja redukcji szumów, co umożliwi lepszą jakość obrazu uzyskiwaną przez produkty BCS. Kamery mogą być również wyposażone w detekcję ruchu, automatyczne wyostrzanie, czy dodatkowe diody. 

Wyjątkowe rozwiązania BCS

Przykładem ciekawego rozwiązania od BCS są kamery z funkcją rozpoznawania tablic rejestracyjnych. Znajdują zastosowanie np. w systemie kontroli dostępu na parkingu czy stacji benzynowej. Tego rodzaju urządzenia mają bardzo solidne obiektywy, opcję obsługi ICR Dzień/noc, WDR 120dB oraz promiennik IR. Na uwagę zasługują także modele kamer termowizyjnych, które doskonale sprawdzą się przy pomiarze temperatury czy detekcji pożaru. Niechłodzony sensor mikrobolometryczny z aktywnym materiałem pochłaniającym w postaci tlenku wanadu VOx zapewnia wysoką efektywność monitoringu w zupełnej ciemności.

Dobrej jakości telewizja przemysłowa to gwarancja niezawodności oraz bezpieczeństwa. Podstawą monitoringu są kamery. Wybierając ten typ urządzeń warto zdecydować się na markę BCS. Sklep Fonex posiada szeroką ofertę produktów tej marki w jednym miejscu.

BCS Line. Kamery IP, rejestratory na fonex.pl