Twoja przeglądarka nie obsługuje JaaScript. Włącz, aby mogła poprawnie funkcjonować.
Kategorie i filtry
PODKATEGORIE
CENA
Dostępność
{{property.name}}
-

Alarmtech

W dzisiejszych czasach, świadomi wielu zagrożeń staramy się dbać o bezpieczeństwo swoje i naszych bliskich. Są osoby, którym wystarczy polisa na dom, czy samochód. Wiele z nas jednak stara się samemu zadbać o własne bezpieczeństwo. W dobie rosnących włamań, bezsprzecznie musimy pamiętać o zabezpieczaniu własnych mieszkań, nie tylko na klucz. Na rynku dostępnych jest wiele alarmów, czujników, które z powodzeniem można stosować w naszych domach. Alarmtech to jeden z największych w Polsce dostawców systemów zabezpieczeń do domów i mieszkań. Firma posiada ponad 30 letnie doświadczenie w branży.

Alarmtech w swojej ofercie ma wiele czujników magnetycznych, detektorów zbicia szyb, wibracji i wiele innych akcesoriów z branży zabezpieczeń mieszkań. Polska firma stawia na jakość, niezawodność i trwałość własnych produktów. Wykonane są z bezpiecznych i sprawdzonych materiałów, które to testowane są na bieżąco w toku produkcji. Posiadają one certyfikaty bezpieczeństwa oraz produkcji.

Alarmtech to także zespół ludzi, którzy stawiają na nieustanny rozwój, wciąż dopracowując swoje produkty i biorąc udział w wielu międzynarodowych szkoleniach. Urządzenia można ze sobą prosto łączyć, tworząc tym samym zaawansowany system wykrywający wszelkie próby włamania. Dzięki nowoczesnym systemom zabezpieczeń może skutecznie chronić własne mienie i naszych bliskich. Zwiększa to nie tylko fizyczne bezpieczeństwo, ale też psychiczny spokój. Nie ma chyba nic gorszego, niż strach podczas spania we własnym domu.

Brak produktów

Niestety obecnie nie posiadamy żadnych produktów. Jeśli szukasz produktu, którego nie ma u nas na stronie.

Zadzwoń do nas 34 3 525 111 bądź napisz maila na sklep@fonex.pl

Możesz także spróbować poszukać naszego produktu przez wyszukiwarkę u góry strony bądź usunąć filtry.

STRONA GŁÓWNA
Sortuj wg:
Widok: