Sklep internetowy Fonex, Zabezpieczenia, Systemy alarmowe, Telewizja przemysłowa, Domofony

801 525 111

34 3 525 111

    Instalacja światłowodowa

    NOWOŚĆ
    GBIC-101 PULSAR Moduł SM SFP (2xLC)
    • Typ interfejsu: SFP jednomodowy, single-mode
    • Typ złącza: 2x LC
    • Przepustowość: 1.25 Gb/s
    • Długość fali Tx / Rx: 1310 nm / 1310 nm
    • Maksymalna długość przewodu: 20 km
    • Do poprawnej komunikacji z drugim urządzeniem należy użyć tego samego modułu
    • Cena netto: 43.09 zł
    • Cena brutto: 53.00 zł
    NOWOŚĆ
    GBIC-102 PULSAR Moduł MM SFP (2xLC)
    • Typ interfejsu: SFP wielomodowy, multi-mode
    • Typ złącza: 2x LC
    • Przepustowość: 1.25 Gb/s
    • Długość fali Tx / Rx: 1310 nm / 1310 nm
    • Maksymalna długość przewodu: 2 km
    • Do poprawnej komunikacji z drugim urządzeniem należy użyć tego samego modułu
    • Cena netto: 43.09 zł
    • Cena brutto: 53.00 zł
    GBIC-103 PULSAR Moduł SM SFP (SC)
    Numer produktu: 6647
    NOWOŚĆ
    GBIC-103 PULSAR Moduł SM SFP (SC)
    • Typ interfejsu: SFP jednomodowy, single-mode
    • Typ złącza: SC
    • Przepustowość: 1.25 Gb/s
    • Długość fali Tx / Rx: 1310 nm / 1550 nm
    • Maksymalna długość przewodu: 20 km
    • Do poprawnej komunikacji z drugim urządzeniem należy użyć modułu GBIC-104
    • Cena netto: 42.28 zł
    • Cena brutto: 52.00 zł
    GBIC-104 PULSAR Moduł SM SFP (SC)
    Numer produktu: 6648
    NOWOŚĆ
    GBIC-104 PULSAR Moduł SM SFP (SC)
    • Typ interfejsu: SFP jednomodowy, single-mode
    • Typ złącza: SC
    • Przepustowość: 1.25 Gb/s
    • Długość fali Tx / Rx: 1550 nm / 1310 nm
    • Maksymalna długość przewodu: 20 km
    • Do poprawnej komunikacji z drugim urządzeniem należy użyć modułu GBIC-103
    • Cena netto: 72.36 zł
    • Cena brutto: 89.00 zł
    GBIC-105 PULSAR Moduł SM SFP (LC)
    Numer produktu: 6649
    NOWOŚĆ
    GBIC-105 PULSAR Moduł SM SFP (LC)
    • Typ interfejsu: SFP jednomodowy, single-mode
    • Typ złącza: LC
    • Przepustowość: 1.25 Gb/s
    • Długość fali Tx / Rx: 1310 nm / 1550 nm
    • Maksymalna długość przewodu: 20 km
    • Do poprawnej komunikacji z drugim urządzeniem należy użyć modułu GBIC-106
    • Cena netto: 42.28 zł
    • Cena brutto: 52.00 zł
    GBIC-106 PULSAR Moduł SM SFP (LC)
    Numer produktu: 6650
    NOWOŚĆ
    GBIC-106 PULSAR Moduł SM SFP (LC)
    • Typ interfejsu: SFP jednomodowy, single-mode
    • Typ złącza: LC
    • Przepustowość: 1.25 Gb/s
    • Długość fali Tx / Rx: 1550 nm / 1310 nm
    • Maksymalna długość przewodu: 20 km
    • Do poprawnej komunikacji z drugim urządzeniem należy użyć modułu GBIC-105
    • Cena netto: 72.36 zł
    • Cena brutto: 89.00 zł
    • Typ interfejsu: SFP jednomodowy, single-mode
    • Typ złącza: SC
    • Przepustowość: 1.25 Gb/s
    • Długość fali:
      • Moduł A: T 1310 / R 1550
      • Moduł B: T 1550 / R 1330
    • Maksymalna długość przewodu: 3 km
    • Zawartość zestawu: komplet - 2 szt.
    • Cena netto: 103.00 zł
    • Cena brutto: 126.70 zł
    • Przewód światłowodowy - patchcord
    • Długość: 10 metrów
    • Typ złącza (obustronnie): SC/APC
    • Typ włókna: jednomodowy (SINGLE-MODE), G.657A2
    • Powłoka: TPU, możliwość pracy na zewnątrz
    • Cena netto: 16.99 zł
    • Cena brutto: 20.90 zł
    • Przewód światłowodowy - patchcord
    • Długość: 20 metrów
    • Typ złącza (obustronnie): SC/APC
    • Typ włókna: jednomodowy (SINGLE-MODE), G.657A2
    • Powłoka: TPU, możliwość pracy na zewnątrz
    • Cena netto: 28.62 zł
    • Cena brutto: 35.20 zł
    • Przewód światłowodowy - patchcord
    • Długość: 50 metrów
    • Typ złącza (obustronnie): SC/APC
    • Typ włókna: jednomodowy (SINGLE-MODE), G.657A2
    • Powłoka: TPU, możliwość pracy na zewnątrz
    • Cena netto: 64.31 zł
    • Cena brutto: 79.10 zł
    • Przewód światłowodowy - patchcord
    • Długość: 100 metrów
    • Typ złącza (obustronnie): SC/APC
    • Typ włókna: jednomodowy (SINGLE-MODE), G.657A2
    • Powłoka: TPU, możliwość pracy na zewnątrz
    • Cena netto: 122.76 zł
    • Cena brutto: 150.99 zł
    • Przewód światłowodowy - patchcord
    • Długość: 160 metrów
    • Typ złącza (obustronnie): SC/APC
    • Typ włókna: jednomodowy (SINGLE-MODE), G.657A2
    • Powłoka: TPU, możliwość pracy na zewnątrz
    • Cena netto: 193.33 zł
    • Cena brutto: 237.80 zł
    • Typ interfejsu: SFP
    • Typ złącza: LC
    • Przepustowość: 1.25 Gb/s
    • Długość fali: 1300 nm
    • Maksymalna długość przewodu: 10 km
    • Zamiennik dla GLC-LH-SM Cisco
    • Cena netto: 74.63 zł
    • Cena brutto: 91.79 zł
    • Typ interfejsu: SFP
    • Typ złącza: LC
    • Przepustowość: 1.25 Gbs
    • Długość fali: 850 nm
    • Maksymalna długość przewodu: 500 metrów
    • Zamiennik dla GLC-LH-MM Cisco
    • Cena netto: 58.54 zł
    • Cena brutto: 72.00 zł
    FT3401G XGIGA Moduł SFP (RJ-45)
    Numer produktu: 4390
    • Typ interfejsu: SFP
    • Typ złącza: RJ-45
    • Przepustowość: 10 / 100 / 1000 Mb/s
    • Maksymalna długość przewodu: 100 metrów
    • Cena netto: 153.66 zł
    • Cena brutto: 189.00 zł

    Instalacja światłowodowa

    Instalacje światłowodowe charakteryzują się dużymi prędkościami przesyłu danych. Coraz częściej zastępują stosowane dotychczas tradycyjnie kable koncentryczne czy miedziane również w instalcjach CCTV. W ofercie sklepu internetowego fonex.pl klienci mogą znaleźć moduły SFP z różnymi złączami (np. LC, SC/APC) oraz gotowe przewody o różnych długościach (od 10 do nawet 160 metrów).