Sklep internetowy Fonex, Zabezpieczenia, Systemy alarmowe, Telewizja przemysłowa, Domofony

801 525 111

34 3 525 111

Koszyk zakupowy - Przejdź dalej

    IGS-10020PT PLANET Switch przemysłowy zarządzalny GIGABIT ETHERNET, 8x PoE, 2x SFP

    Numer produktu: 4922

    • Cena netto 1573.17 zł
    • Cena brutto1935.00 zł
    Wysyłka już od: 0.00

    Specyfikacja techniczna

    • Switch przemysłowy, zarządzalny
    • Gigabit Ethernet
    • Liczba portów:
      • 8x PoE, 15,4W / port
      • 2x SFP, interfejs światłowodowy
    • Budżet mocy: 130W
    • Wytrzymała metalowa obudowa z certyfikatem odporności IP30
    • Temperatura pracy: -40~75 ºC
    • Montaż na szynę DIN

    Czas wysyłki Czas wysyłki

    Produkt wysyłamy do 14 dni

    Gwarancja na produkt Gwarancja

    Produkt posiada gwarancję: 24 miesięcy

    Zwrot produktu Zwrot

    Produkt możesz zwrócić do 14 dni roboczych

    Przemysłowy switch Gigabit Ethernet, zarządzalny IGS-10020PT firmy Planet przystosowany do pracy w trudnych warunkach klimatycznych i środowiskach o szerokim zakresie temperatur od -40 do 75 stopni Celsjusza. Wytrzymała obudowa posiada certyfikat IP30 i redundantnym systemem zasilania. Został wyposażony w  8 portów 10/100/1000Base-T z inicjatorem PoE 802.3af oraz 2 dodatkowe interfejsy światłowodowe 100/1000Base-X SFP.

     

    Dwa sloty mini-GBIC wbudowane w IGS-10020PT obsługują podwójną prędkość światłowodowych standardów 100Base-FX i 1000Base-SX/LX SFP. Instalator może elastycznie dobrać odpowiedni transceiver SFP w zależności nie tylko od odległości, ale również wymaganej prędkości transmisji. Zasięg może wynosić od 550 m do 2 km (światłowód Multi-Mode), dodatkowo można go rozszerzyć do 10/20/30/40/50/70/120 km (światłowód Single-Mode lub WDM).

     

    Aby zwiększyć efektywność działania, przełącznik IGS-10020PT posiada konsolę z dostępem przez interfejs sieciowy i SNMP. Dzięki wbudowanemu internetowemu interfejsowi zarządzania urządzenie oferuje łatwe w użyciu funkcje konfiguracji opcji systemowych. Switch ten obsługuje protokół SNMP i może być zarządzany przez dowolne oprogramowanie oparte na standardzie SNMP v1 i v2. Tekstowy tryb zarządzania może odbywać się przez Telnet. Ponadto IGS-10020PT oferuje bezpieczny zdalny tryb zarządzania, dzięki wsparciu SSH, SSL i SNMPv3, co pozwala na szyfrowanie zawartości pakietów podczas każdej sesji.

     

    Switch IGS-10020PT ochrania sieć, korzystając z technologii Redundant Ring – jeśli połączenie zostanie przerwane, czas ponownego uruchomienia usługi może być mniejszy niż 50ms, aby szybko doprowadzić sieć do normalnego trybu pracy. Obsługuje technologię redundant ring i pozwala na szybkie przywrócenie sprawności po awarii, aby zapobiec przerwaniu sygnału i atakom z zewnątrz. Wspiera ITU-G.8032 Ethernet Ring Protection, Multiple Spanning Tree Protocol (802.1s MSTP) i umożliwia dostarczenie nadmiarowego zasilania w celu zwiększenia niezawodności systemu i w celu wydłużenia czasu działania w trudnych warunkach. 

     

    Uwaga. W przypadku switch'a IGS-10020PT Planet mogą wystąpić dłuższe terminy realizacji zamówienia. Zachęcamy do kontaktu z działem handlowym w celu potwierdzenia dostępności.

     

    Parametry przełącznika przemysłowego IGS-10020PT Planet:

    Specyfikacja techniczna
    Porty miedziane: 8 x 10/100/1000Base-T RJ-45 TP
    Auto-MDI/MDI-X, Auto-Negotiation
    SFP / mini-GBIC Slots 2 x SFP interfaces
    Supports 1000Base-SX/LX and 100Base-FX SFP transceivers
    DIP Switch DIP-1: SFP Port 5 1000Base-X (default) / 100Base-FX
    DIP-2: SFP Port 6 1000Base-X (default)/ 100Base-FX
    DIP-3: Switch mode / Fiber Redundant mode
    Connector Zdejmowany 6-pinowy blok terminala
    Pin 1/2 dla zasilania 1; Pin 3/4 alarm zwarcia; Pin 5/6 dla zasilania 2
    Alarm Jedno wyjście przekaźnikowe dla awarii zasilania
    Możliwość przenoszenia przekaźnika alarmowego: 1A / DC 24V
    Diody LED 3 x LED dla systemu i zasilania
    • Zielony: DC Power 1
    • Zielony: DC Power 2
    • Zielony: Awaria zasilania
    2 x LED dla miedzianych portów (Port-1~4):
    • Zielony: 1000 LNK/ACT, Orange:100 LNK/ACT
    • Pomarańczowy: PoE In-use

    1 x LED dla interfejsu mini-GBIC (Port-5 and Port-6):

    • Zielonu: LNK/ACT
    4 x LED dla PoE w użyciu (W):
    • Pomarańczowy: 30, 60, 90 and 120W
    Ochrona ESD 6KV DC
    Ochrona EFT 6KV DC
    Klasa obudowy IP30 aluminiowa
    Sposób montażu szyna DIN lub ściana
    Wymiary (W x D x H) 152 x 107x 72 mm
    Waga 1539g
    Wymagania zasilania 48V DC, 5A max.
    Zasilanie redundatne z ochroną odwrotnej polaryzacji
    Pobór mocy  / Dissipation 15.1 watts / 52 BTU (System loading without PoE)
    135.1 watts / 461 BTU (Full loading with PoE function)
    Power over Ethernet
    PoE Standard IEEE 802.3af / IEEE 802.3at Power over Ethernet / PSE
    PoE Power Supply Type End-Span
    Oznaczenie pinów zasilających 1/2(+), 3/6(-)
    Wyjście zasilania PoE Na port 52V DC, 275mA. Max. 15.4 watts (IEEE 802.3af)
    Na port 52V DC, 535mA. Max. 30 watts (IEEE 802.3at)
    Max. liczba urządzeń PoE klasy 4 4
    Specyfikacja
    Architektura przełączania Store-and-Forward
    Tablica adresów 1K entries
    Kontrola przepływu Back pressure for half duplex
    IEEE 802.3x Pause Frame for full duplex
    Switch fabric 12Gbps
    Throughput (packet per second) 8.93Mpps@64bytes
    Maximum Transmit Unit 9216 bytes
    Prędkość SX/LX: 2000Mbps (full-duplex)
    FX: 200Mbps (full-duplex)
    TP: 10/20Mbps, 100/200Mbps, 2000Mbps
    Zgodność ze standardami
    Standards Compliance IEEE 802.3 Ethernet / 10Base-T
    IEEE 802.3u Fast Ethernet / 100Base-TX
    IEEE 802.3ab Gigabit Ethernet / 1000Base-T
    IEEE 802.3z Gigabit Ethernet / 1000Base-SX/LX
    IEEE 802.3x Full-Duplex Flow Control
    IEEE 802.3at High Power over Ethernet
    IEEE 802.3af Power over Ethernet
    Regulation Compliance FCC Part 15 Class A, CE
    Stability Testing IEC60068-2-32(Free fall)
    IEC60068-2-27(Shock)
    IEC60068-2-6(Vibration)
    Parametry środowiskowe
    Temperatura pracy / przechowywania: -40~75 ºC
    Wilgotność pracy / przechowywania: 5~95% (bez kondensacji)

     

    Uwaga. Switch nie został wyposażony w zasilacz zewnętrzny. Zasilacz do nabycia jako osobna pozycja, np. MDR-60-48 Mean Well lub MDR-100-48 Mean Well.

    Karta katalogowa switch IGS-10020PTv2 Planet 2017-02-09 POBIERZ

    Prześlij pytanie dotyczące produktu: IGS-10020PT PLANET Switch przemysłowy zarządzalny GIGABIT ETHERNET, 8x PoE, 2x SFP

    Kod z obrazka

    Kontakt telefoniczny

    801 525 111

    34 3 525 111

    W TEJ KATEGORII